Kurumsal

TALYA TUR olarak turizmin başkenti Antalya’da 2005 yılında kurulanTURSAB *A Grubu Seyahat Acentesi olan firmamız TALYA TUR unvanı ile ( MSM KOZMETİK RESTORAN TURİZM İNŞAAT MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - SAFEER HOLİDAYS TURİZM SEYAHAT ACENTASI - BELGE NO : 8257 ) T.C kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Seyahat Acenteleri Birliği üyesi olarak faaliyetlerine başlamıştır

Hedefimiz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitemiz ile maksimum kalite ve güven anlayışı için de bir sonraki tatil planlarınızın yine tek adresi olmaktır.

Edinmiş olduğumuz bilgi, birikim, dürüstlük ve etik anlayış çerçevesin de hizmet verdiğimiz misafirlerimizden kazanmış olduğu sağlam dostluklar ’’İYİ HİZMET, UYGUN FİYAT’’parolasıyla yolumuza devam etmekteyiz. Ekonomik fiyatı sağlaya bilmemiz için ‘’az kazan sürekli kazan ‘’prensibinden yola çıkarak maliyetleri indirmiş ve siz değerli misafirlerimize uygun tatil seçeneği olarak sunmuş bulunmaktayız.

Antalya merkez ofisimiz olmak üzere YURTİÇİ ve YURTDIŞI birçok bölgedeki partnerlerimiz ile irtibat kurarak müşterilerimize daima hizmet ve hızlı servis ağı kalitemiz ile her zaman bir adım önde olmaya çalıştık.

Vizyon

Seçkin takım arkadaşlarıyla güler yüzlü, kusursuz hizmet ile mutlak başarıyı, mükemmelliği ve müşteri memnuniyetini hedefleyen, kurumsal kimliği ile etik değerlerden ve ilkelerinden ödün vermeden çalışan ve güven duyulan yerli ve yabancı iş ortaklarının tercih ettiği örnek bir kuruluş olmaktır.

Misyon

Çağın gerektirdiği şartları ve sektörle trendlerini yakından takıp eden TALYA TUR kurumsal bir kimlikle minimum zaman kaybı maksimum fayda ile kusursuz hizmet etmeyi kendine ilke edinmiş ve bu amaç doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Öncelikle siz değerli müşterilerinin onayına sunarak uygulayan ayrıca tüm projelerini uluslar arası kalite standartlarından ve etik değerlerimizden ödün vermeksizin sektörde fark yaratabilmek ve yüksek kalitede hizmet üreterek müşteri memnuniyetini artırmak değerlerinden taviz vermeden gerçekleştiren dinamik yapıda bir kuruluştur.

Avantajlarımız

Sadece hizmet sektörüne hizmet veren firmamız etik değerleri gözeterek işin kapsam, küçük ve büyüklüğünü ayırt etmeksizin uygun fiyat ve yeni projelerle müşterilerimize 7/24 her koşulda verdiğimiz hizmet heyecanını beraber yaşıyor olmamızdır.

Daha iyi ve kaliteli hizmet

Misafirlerimize daha iyi ve kaliteli hizmet imkânları sunabilmek adına her gün daha fazla çalışarak tatil adresinizin TALYA TUR olarak hafızanızda kalabilmesi için tüm ekibimiz ile en iyiyi yapmayı hedefliyor ve çalışıyoruz.

Hizmet Kalitemiz

TALYA TUR hizmetlerin sürekli iyileştirilmesi ve müşteri memnuniyetini standartların üzerine çıkarmak amacıyla HERGÜN sizlerin güvenine layık olmaya çalışıyor.