Thy ile Budva Turu . (Kurban Bayramı) - 4 Gece

Turumuz Hakkında

DBL Odada en uygun oda ve konaklama tipine göre kişi başı toplam fiyattır.

 
499 €

Müşteri Hizmetleri

+90 850 205 37 65 +90 242 237 64 97 +90 535 548 51 57

Neler Dahil ?

TalyaTur ailesi olarak müşterilerimizin fikirleri ve düşüncelerini önemsiyoruz. Bu sebeple hizmetlerimizin kalitesini maksimumda tutmaya çalışıyoruz.

 • Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul(IST) / Podgorica / İstanbul(IST) uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • Otellerde oda kahvaltı 4 gece konaklama,
 • Alan/Otel/Alan transferleri,
 • Budva Old Town (Kale) turu,
 • Otel vergileri,
 • Rehberlik hizmetleri.
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Türk Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul(IST) / Podgorica / İstanbul(IST) uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • Otellerde oda kahvaltı 4 gece konaklama,
 • Alan/Otel/Alan transferleri,
 • Budva Old Town (Kale) turu,
 • Otel vergileri,
 • Rehberlik hizmetleri.
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL),
 • Seyahat sağlık sigortası (10 Euro),
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Programda dahil olduğu belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
 • Müze ve ören yerleri girişleri,
 • Rehber ve şoför bahşişleri.
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • 1.GÜN İstanbul Ataturk – Podgorica - Sveti Stefan - Budva

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde sabah saat 05:30’da buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1085 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 08:05’de Podgorica’ya hareket. Yerel saat ile 08:55’de varışın ardından özel aracımızla Budva’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde mola. 15. yy’da surlarla korunan bir köy olan ve 1950’lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80’lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Budva'ya varışımızla birlikte muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan şehirde yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra  otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını çıkarabilirler. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

  02 Eyl 2017 Cumartesi

  2.GÜN Budva (Porto Montenegro-Perast-Kotor)

  Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve gezme imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Fiyortlar Turu.  Porto Montenegro - Perast - Kotor (45 Euro) katılabilirler. Turumuzda önce Tivat’a hareket edecek ve ünlü Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini profesyonel lokal rehberimiz eşliğinde gezeceğiz. Karadağ'ın güneybatısında ve Hırvatistan'ın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupa’nın Norveç’ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Gezimiz sırasında göreceğimiz şirin, barok kasaba Perast, sizi çok etkileyecek. Kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından akşama doğru otele dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Akşam arzu eden misafirlerimizle ekstra  canlı müzikli, limitli içkili  Budva Taverna turu. (35 Euro / yemekli 50 Euro) 

  03 Eyl 2017 Pazar

  3.GÜN Budva (Mostar-Blagaj)

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest gün. Alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra tam gün Mostar-Blagaj turu. (50 Euro) (yemeksiz) Mostar turumuzda Bosna-Hersek sınır geçişimizi takiben önce Bosna’nın ilk tekkesi olan Blagaj Derviş Tekkesini ziyaret edeceğimiz muhteşem Blagaj bölgesini görüyoruz. Daha sonra tarihi Mostar şehrine gidiyoruz. Mostar’da yürüyerek yapacağımız turumuzda Koski Mehmet Paşa Camii'ni ve ünlü Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Akşam saatlerinde otelinize dönüş. Dileyen misafirlerimize alternatif olarak ekstra tam gün Montenegro / Cetinje -Podgorica - Virpazar - Bar turu. (45 Euro) Bu turumuzda önce eski krallık başkenti Cetinje’yi ve buradaki tarihi manastırı görüyoruz. Cetinje’den sonra günümüzün başkenti Podgorica’ya hareket ediyoruz ve yeni başkenti görüyoruz. Daha sonra İşkodra gölü kenarındaki şirin kasaba Virpazar’ı ziyaret ediyoruz. Gezimizin son durağı Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bar. Aynı zamanda Karadağ’ın ana limanı olan şehirde tarihi Stari Bar’ı geziyoruz. Bar kalesine çıkıyor ve Osmanlı’dan kalan tarihi camileri görüyoruz. Küçük ve şirin çarşısını ziyaret edip akşama doğru Budva’ya dönüyoruz. Yine alternatif olarak geçerli Schengen vizesi olan misafirlerimiz için ekstra tam gün Dubrovnik Turu. (70 Euro) Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz Budva eğlence hayatının tadını çıkarabilirler

  04 Eyl 2017 Pazartesi

  4.GÜN Budva

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam gün Öğle yemekli Fiyortlarda yüzme Tekne turuna katılabilirler (25 Euro). Harika bir doğada çıkacağınız bu turda, teknemizle fiyortların içinde keyifli bir gezinti yapacak ve 3 farklı yerde mola vererek fiyortlarda yüzme şansı bulacağız. Öğle yemeği teknede alınacaktır. Ayrıca alternatif olarak dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tam gün Öğle Yemekli Rafting ve Jeep Safari turuna katılabilirler. (90 Euro) Turumuzda  “Avrupa’nın Mücevheri” olarak anılan Tara Nehri‘ne gideceğiz. 82 km uzunluğu ile  Colorado Nehri’nden sonra Dünya’daki en uzun ikinci Kanyon olan Tara’da önce keyifli bir jeep safari yapacak ardından 16 km’lik mesafeyi rafting yaparak  unutulmaz bir maceraya atılacağız. Otelimize dönüş sonrası akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

  05 Eyl 2017 Salı

  5.GÜN Budva - Podgorica - İstanbul Ataturk

  Sabah kahvaltısının ardından Podgorica havalimanına hareket. Pasaport, bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Türk Havayolları’nın TK 1086 sefer sayılı uçuşu ile 09:50’de  İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 12:30’da  İstanbul’a varış ve turumuzun sonu

  06 Eyl 2017 Çarşamba

  FİYATLAR

  ÖNEMLİ NOTLAR

 • Uçak kalkış saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır bulunmanız gerekmektedir.
 • Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00,çıkış saatleri 12:00 dır.
 • Triple odalarda (3 kişilik oda: dbl yatak +ekstra yatak) 3.yatak ek yatak veya sofa bed olup standart yataklardan daha küçük olabilmektedir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile aynı oda da konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.
 • Hava şartlarına vemücbir sebeplere bağlı olarak uçuşlar gerçekleşmeyebilir bu durumdan Talya Tur sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Talya Tur sorumlu değildir