TÜRK HAVA YOLLARI İLE BENELUX-PARIS 7GECE 8GÜN LUXLUX 3*4*

İletişime Geç!
 • Telefon:
 • 0535 548 51 57
 • 0242 999 10 72
 • 0242 237 64 97
 • 0242 237 63 97
 • 0533 916 14 19

Hemen Rezervasyon Yapın

Hesaplama Aciklama

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
TÜRK HAVA YOLLARI İLE BENELUX-PARIS 7GECE 8GÜN LUXLUX 3*4* Hakkında Genel Bilgiler

1. Gün

1.Gün ISTANBUL – LUKSEMBUGRG- AMSTERDAMSiz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali  Kappatur kontuarlarında 06:50’de buluşma.Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının tarifeli TK1353 tarifeli seferi ile saat 08.50’de Lüksemburg’a uçuş.Yerel saat ile 11:05’de varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ve rehberimiz eşliğinde Amsterdam’a hareket.Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Cochem-Köln Turu’na katılabilirler.Cochem turumuzda Ortaçağ’dan kalma kaleleri,masallara konu olan şatoları,olağanüstü doğa manzarası ile hafızalarınızdan çıkmayacak bir zaman geçireceksiniz.Turumuzun ardından Köln’e hareket.Köln şehir turumuzda inşaatına 1248’de başlanmış ve inşaatı tam 632 yıl sürdüğünden bitirilemeyen katedral olarak olarak ün yapmış ve 157 metre uzunluğunda iki kuleye sahip olduğu için Almanya’nın ikinci Dünyanın üçüncü büyük katedrali olarak kabul edilen Köln Katedrali,Ortaçağın ünlü gotik tarzında inşa edilmiş bir Katolik kilisesi,1230 km uzunluğuyla Batı Avrupa’nın en önemli nehirlerinden Rhein Nehri  görülecek yerler arasındadır.Ardından Amsterdam’a hareket ediyoruz. Amsterdam’a varışımız ile başlayacak panoramik şehir turu.Öncelikle tarihi şehir meydanı olan Dam Meydanı ve 2. Dünya savaşı kurbanlarını anmak için dikilen Ulusal anıtı, Amsterdam’ın en çarpıcı yapılarından biri olan Kraliyet Sarayı ve 3 yapay ada üzerindeki istasyon binasını görüyoruz.  Amsterdam'ın açık ve hoşgörü kültürünün bir sembolü haline gelmiş olan coffee  shoplarıyla ünlü  Kırmızı Fener Sokağını geziyoruz.Turumuz sonrasında otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.
Cochem- Köln Turu : 50 € (Kişi Başı)

2. Gün

2.Gün AMSTERDAMOtelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Amsterdam Tekne turuna katılabilirler.Bu turumuzda Amsterdamın oluşumunu ve ismini almasında rol oynayan Amsterdam a birde Amstel nehri üzerinden seyretme fırsatı yakalayabilirsiniz.Tekne Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek  Marken-Volendam turuna katılabilirler.Konuklarımızla 200 yıldır hiç değişmemiş local ahşap evleriyle ve yaşayan insanlarıyla bir yarım ada olan  eski balıkçı kasabası Marken’da yürüyüş yapıyoruz. Bu küçük balıkçı kasabalarında etnik Hollanda kültürünü ve geleneklerini keşfettikten sonra Volendam’da  Hollanda’nın  meşhur Gouda peynirlerinin yapımını görmeye bir peynir fabrikasına gidiyoruz. Ayrıca yine Hollanda’nın simgelerinden olan Klompen adı verilen tahta ayakkabıları da burada görebileceğiz. 20. Yy’da Picasso,Renoir gibi artistleri kendine çeken 14.yy sonrası balıkçıların yerleştiği bu güzel tipik kasabamızı ziyaret ederken Hollanda’nın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alabileceksiniz.Ardından dileyen Misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek  Grand Holland Turuna katılabilirler.Bu turumuzda Hollanda’nın ikinci büyük şehri ve dünyanın en büyük limanı olan Rotterdam’ı göreceğiz. Şehir, II.Dünya Savaşındaki bombalama sonrası yeniden inşa edilmiştir.  Görkemli,büyüleyici ve çağdaş mimarisiyle göz kamaştıran şehirde Erasmus köprüsünü göreceğiz ardından Hollanda’nın Masalsı köyü Giethoorn’a gidiyoruz.Hollanda’nın Venedik’i olarak adlandırılan bu doğa harikası köyün dar sokakları,yürüyüş yolları,çiftlik evleri,köprüleri,kanalları görülmeye değer güzelliktedir.Turlarımız sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Amsterdam Tekne Turu : 20 € (Kişi Başı)
Marken-Volendam Turu: 60 € (Kişi Başı)   
Grand Holland Turu Turu: 80 € (Kişi Başı)   

3. Gün

3.Gün AMSTERDAM - BRÜKSEL


AMSTERDAM - BRÜKSEL
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Bruksel’e hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek  Brugge Turuna katılabilirler.Brugge Belçika’nın Batı Flandra bölgesinin başkentidir.Farklı tatlarda çikolataları,dantelleri,birası ve kanallarıyla ünlü tipik bir Ortaçağ kentinde hediyelik eşya alışverişi,çikolataları tadıp biranızı yudumlayabileceğiniz bir tur olacak ve ardından Bruksel’e hareket.Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Gent Turuna katılabilirler.Bu turumuz sırasında 13.yy da ipek merkezi olan  ve 16 yy da Kraliçe Elizabet in dünyaya değerli taşlarıyla lanse ettiği Belçika’nın kaleleri,şatoları,kuleleriyle tarihin en güzel çizgisini taşıyan şehri göreceğiz.Gant turumuzun ardından Brüksel’e hareket, Brüksel’e varışı takiben Panoramik şehir turu.Brüksel, AB ve NATO nun başkenti olmasıyla Avrupa’da önemli bir yer tutmaktadır.Turumuzda  Belçika kralının Çin ve Japonya’yı ilk ziyaret eden Avrupa kralı olmasından ötürü Çinlilerin Belçikalılara hediye ettiği Çin ve Japon evleri, bir atom çekirdeğinin 165 milyon kere büyütülmüş hali olan, 102 metre uzunluğunda iç içe geçmiş 9 küreden oluşan ünlü Atomium heykeli ve 29 Mayıs 1985’de oynanacak Juventus-Liverpool Avrupa Şampiyon Kulupler final maçı öncesi  Liverpool taraftarlarının İtalyanlara saldırması sonucu bir duvar çökmesiyle 38 İtalyan ve 1 Liverpool taraftarının hayatını kaybetmesiyle acı bir üne sahip Heysel stadyumu görülerek şehir merkezine inilip Grand Place,çevresindeki kraliyet ve belediye sarayı,alışveriş merkezleri görülecektir.Turumuzun ardınan otelinize transfer ve Geceleme otelinizde.
Brugge Turu : 40 € (Kişi Başı )
Gent  Turu : 30 € (Kişi Başı )

4. Gün

4.Gün BRÜKSEL - PARİSOtelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Paris’e hareket.Paris’e varışımızı takiben rehberimiz  ve özel araçlarımız  eşliğinde panoramik şehir turu. Bu turumuzda  Fransa’nın en önemli sembolü Eyfel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır. Sonrasında  Dünyaca ünlü Louvre Müzesi,şarkılara konu olmuş,en şık mağazaları ve kafeleriyle ünlü alışveriş caddesi Champ Elysse ve burada meydan olarak adlandırılan Zafer Meydanını ve 224 basamakla tepesine varıldığında Paris şehir manzarasını izleyebileceğiniz Zafer Takı görülecek yerler arasındadır.panoramik turumuzun ardından Paris otelimize transfer ve geceleme otelimizde. 
 

5. Gün

5.Gün PARİSOtelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek Paris Şaheserleri,Montmartre,Eiffel ve Seine Nehri turuna katılabilirler.ilk durağımız Paris’in simgesi Eiffel kulesi olacaktır.Eiffel kulesinin 2.katına çıkarak eşsiz Paris manzasını seyredeceğiz.Ardından şehri ortadan ayıran ve Fransa’nın en önemli suyolu Seine Nehri’nde Tekne gezimizi yapacağız.Tekne gezimizin ardından filmlere konu,şarkılara ilham olmuş  Notre Dame Katedrali görülecek yerler arasındadır.Sonrasında Picasso, Salvador Dali ve Van Gogh’un da tablolarını yaparken ilham aldığı,kendi portrenizi de sokak ressamlarına çizdirebileceğiniz Montmartre ressamlar tepesi ve içinde Fransa’nın en büyük mozaiğini barındıran Sacre Coeur kilisesini görülecek yerler arasındadır. Akşam dileyen misafirlerimiz  alternatif olarak Paris by night turuna katılabilirler.Işıklandırılmış gizemli caddelerinde değişik bir yüzünü keşfedeceğiniz.Özel olarak ışıklandırılmış görkemli yapı ve meydanları ziyaret ettikten sonra, Eiffel Kulesi'nin 'ışık show'unu izleyeceğiz.Ardından dileyen misafirlerimiz  alternatif olarak 65 yıldır dans gösterileriyle Paris’in dünyaca ünlü  kabaresi Lido Show turuna katılabilirler. Işık Eiffel Show'unun tadı henüz damaklarımızdayken, kendimizi dünyanın en meşhur kabarelerinden LIDO SHOW'un sihirli dünyasında, bizlere özel olarak ayrılmış masalarda şampanya yudumlarken bulacağız. Muhteşem sahne ve ışık oyunlarına dansçıların usta dokunuşları eşlik ederken, sizlere gecenin keyfini çıkarmak kalıyor. Turumuzun ardından Paris otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Paris Şaheserleri, Montmartre,Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi: 80 € (Kişi Başı)
Paris By Night Turu : 30 € (Kişi Başı)   
Lido Show: 170 € (Kişi Başı)
 

6. Gün

6.Gün PARİSOtelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak organize edilebilecek olan 7’den 77’ye herkese hayallerin son noktasını sunan Disneyland Turu’na katılabilirler.Bu turumuzda, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşayacağız. Ayrıca dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek La Vallée Outlet Center turuna katılabilirler. Bu turumuzda misafirlerimiz dünyaca ünlü markaları barındıran birbiriyle uyumlu pek çok binanın yan yana dizilmesiyle oluşturulmuş alışveriş köyünde alışverişlerini yapabilirler.(Dısneyland turunun gerçekleşmemesi durumunda dileyen misafirler alternatif olarak Versailles Sarayı turumuza katılabilirler. Versailles sarayı Avrupa’nın en büyük sarayı olmakla beraber uçsuz bucaksız bahçesiyle dillere destan olmuştur.) Tur sonrası geceleme otelinizde. 
Disneyland Turu: 110 € (Kişi Başı)
La Vallee Outlet Center: 30 € (Kişi Başı)
Versailles Sarayı Bahçeleri Turu : 60 € (Kişi Başı)
 

7. Gün

7.Gün PARİS – LUKSEMBURG 


   
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve Luksemburg’a hareket.Luxemburg’a varış.Panoramik şehir turumuzda şahane manzarasıyla fotoğraf çekebileceğiniz Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokakları, Lüksemburg için ulusal bağımsızlık sembolü haline gelmiş önceleri otel olarak hizmet veren ve sonrasında restorasyona uğramış hükümet binası haline gelmiş Dükler sarayını göreceğiz.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Shengen-Trier Turu’na katılabilirler. İlk olarak Schengen’e hareket. Shengen anlaşmasının bu bölgede imzalanmasından ortaya çıkan Schengen vizesine adını vererek Dünyada ün kazanmış  bu topraklarda yerel halkın yaptığı çok özel şarapların tadına bakıp ayrıca bu doğa harikası köyün ve az sayıdaki yaşayanlarının yaşam tarzlarına tanıklık edeceğizİkinci durağımız ise Almanya’nın en eski şehirlerinden biri olan Trier olacak,2.Dünya savaşında bombalanmayan sayılı şehirlerden bridir ve tarihi yapıları zarar görmeden günümüze kadar getirilmiştir.Katedral,Porta Nigra,Simeon caddesi görülecek yerler arasındadır.Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Shengen-Trier Turu : 60 € (Kişi Başı)
 

8. Gün

8.Gün LÜKSEMBURG-ISTANBULOtelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılış ve Luxemburg havalimanına hareket.Varışımızın ardından Türk Havayollarının TK1354 tarifeli seferi ile saat 12:00’da İstanbul’a hareket.Yerel saat ile 16:15’de İstanbul Havalimanına varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.

1.PAKET – TURA KAYIT ESNASINDA 9 EKSTRA TUR %30 İNDİRİMLİ
PROGRAMDA Kİ 9 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA 9 TURU %30 İNDİRİMLİ ALABİLİRLER.450 € YERİNE 315 €.

1.    Paris Şaheserleri, Montmartre,Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi : 80 € (Kişi Başı)
2.    Paris By Night Turu : 30 € (Kişi Başı)   
3.    Shengen-Trier Turu : 60 € (Kişi Başı)
4.    Köln Cochem Turu : 50 € (Kişi Başı)
5.    Amsterdam Tekne Turu : 20 € (Kişi Başı)
6.    Marken-Volendam Turu : 60 € (Kişi Başı) 
7.    Grand Holland Turu Turu: 80 € (Kişi Başı)   
8.    Brugge Turu : 40 € (Kişi Başı )
9.    Gent  Turu : 30 € (Kişi Başı )

2.PAKET - 3 EKSTRA TUR 200 € YERİNE SADECE 150 € !! 
PROGRAMDA Kİ 3 TURU ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ TURA KAYIT ESNASINDA 200 € YERİNE 150 € YA ALABİLİRLER. (3 turun alınması kaydı ile indirimden yararlanılır.)
1.    Paris Şaheserleri, Montmartre,Seine Nehri Gezisi ve Eiffel Kulesi: 80 € (Kişi Başı)
2.    Shengen-Trier Turu : 60 € (Kişi Başı)
3.    Marken-Volendam Turu: 60 € (Kişi Başı)   

Tur öncesi kayıt esnasında bu 2 paket dışında turlar seçilerek alınamaz.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • İSTANBUL HAVALİMANINDAN TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ  İLE İSTANBUL – LUKSEMBURG - İSTANBUL UÇAK BİLETİ
  • HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
  • ZORUNLU SİGORTA(15€)
  • SEÇİLEN  KATEGORİDE OTELLERDE 7 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
  • ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
  • PARİS,LUXEMBURG,AMSTERDAM,BRÜKSEL PANAROMİK ŞEHİR TURLARI
  • PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • SCHENGEN VİZE ÜCRETİ  VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (120€ )
  • YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 50 TL )
  • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI)
  • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
  • KİŞİSEL HARCAMALAR
  • ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
  • YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO(SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE SAHSI VERGI MAKBUZU ALINARAK DIREK OTELE ODENIR)
  • MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)
  • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)(30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)  
  •  İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA İZMİR VE ANTALYA 100 € / DİĞER ŞEHİRLER   100€ / KIBRIS 100 € KİŞİBAŞI DIR (İSTEĞE BAĞLI)
    
  Ek Bilgiler

  Genel Şartlar

  • VİZE HİZMET BEDELİ 140.00 EUR
  • ERIS E. REZERVASYON GUVENCE 30.00 EUR
  • ANKARA,ANTALYA, IZMIR ICHAT 70.00 EUR
  • DIGER SEHIRLER IC HAT 110.00 EUR
  • KIBRIS IC HAT 130.00 EUR
  • 70 YAS VE UZERI SEY.SIGORTA 30.00 EUR
  • SEYAHAT SAGLIK VIZE SIGORTASI 15.00 EUR
  • (Z) HAVALIMANI VERGISI 150.00 EUR
  • ERKEN ÖDEME İNDİRİMİ 300.00 EUR

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  TÜRK HAVA YOLLARI İLE BENELUX-PARIS 7GECE 8GÜN LUXLUX 3*4* Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Benzer Turlar