PEGASUS HY İLE BÜYÜK AVRUPA ZRH ZRH 3* 4* OTELLER

İletişime Geç!
 • Telefon:
 • 0535 548 51 57
 • 0850 205 37 65
 • 0242 237 64 97
 • 0242 237 63 97
 • 0533 916 14 19

Hemen Rezervasyon Yapın

Hesaplama Aciklama

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a
PEGASUS HY İLE BÜYÜK AVRUPA ZRH ZRH 3* 4* OTELLER Hakkında Genel Bilgiler

1. Gün

1.Gün İSTANBUL – ZÜRİCH – MÜNİCH


Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 947 sayılı tarifeli seferi ile saat 08:10’da Zürih’e uçuş. Yerel saat ile 10:15’te varışımızın ardından Münich’e hareket. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Turumuzda Münih Saray’ı, Marienplatz, Münih belediye binası, Frauenkirche kilisesi, Asam kilisesi ve alışveriş caddesi gezilecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

2. Gün

2.Gün MÜNİCH


Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Salzburg & Hallstatt turuna katılabilirler Turumuzun ilk durağı olan Salzburg şehir turumuzda antik şehir merkezi, Hohensalzburg kalesi, St. Peter’s manastırı, Salzburg katedrali, St.Peter’s kilisesi, belediye binası ve Mozart’ın doğduğu ev görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası vereceğimiz serbest zamanın ardından dünyaca ünlü Hallstatt kasabasına gidiyoruz. Kartpostalları süsleyen bu masalsı kasabaya varışımızın ardından kasabayı keşfetmek için serbest zaman. Turumuzun ardından Münih’e geri dönüş. Geceleme otelimizde. 
Salzburg & Hallstatt Turu:85€ (Kişi başı)

3. Gün

3.Gün MÜNİCH – LJUBLJANA


Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Ljubljana’ya hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan Bled turuna katılabilirler. Bohinj buzulunun etkisiyle oluşan Bled Gölü, 2km uzunluğunda ve 1.3 km genişliğindedir. Göl etrafındaki tepeleri, sudaki yansımalarını, geleneksel teknelerini, üzerinde kilise bulunan muhteşem adasını göl kenarındaki kuğularını fotoğraflamaya doyamayacaksınız. Sonrasında Ljubljana’ya devam ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Turumuzda Ljubljana Nehri, Parlamento binası, Ljubljana Üniversitesi, Eskimeydan, St.Nicholas Katedralini ve alışveriş caddesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde. 
Bled Turu:30€ (Kişi başı)

4. Gün

4.Gün LJUBLJANA – VENEDIK


Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Venedik’ hareket. Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turu. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Murano – Burano alternatif turuna katılabilirler. Venedik bölgesinin en güzel adalarını gezme imkanı bulacağınız bu turda meşhur Burano dantellerinden satın alıp birbirinden güzel rengarenk evleriyle ünlü küçük balıkçı adasını görebilirsiniz. Dünyanın en güzel kristal cam işlemelerini ve yapımını görebileceğiniz Murano adasından sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.  
Murano – Burano Turu:45€ (Kişi başı)

5. Gün

5.Gün VENEDIK – MILANO


Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Milano’ya hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan Verona turuna katılabilirler.Turumuzda tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo & Juliet’in evi, Verona Arena’sı, değişik mimarisiyle Scaligero Köprüsü ve Verona Katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası yolumuza devam ediyoruz. Milano’ya varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda tamamlanması yaklaşık 500 yılı alan İtalya’nın en büyük 2. Kilisesi olan Milano Duomo’su, Fortezza kalesi, dünyanın en ünlü moda mağazalarına ev sahipliği yapan Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer.
Verona Turu:35€ (Kişi başı)

6. Gün

6.Gün MİLANO – ZÜRİCH


Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Zürih’e hareket. Dileyen misafirler yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan Como Gölü Turu’na katılabilirler. Milano’dan yalnızca 45 dakika mesafede bulunan, Alpler’in eteklerine sıkışmış sakin ince ve uzun bir göl olan Como Gölü buzul erozyonları sonucunda şekillenmiş. Alplerin hem yukarısında hem de aşağısında varlıklı ve şirin Como ve Lecco kasabalarının güzel manzaralarına sahip Como'da, Piazza Cavour, 14. Yüzyıl'dan kalma Duomo göreceklerimiz arasında. Como’nun ardından yolumuza devam ediyoruz. Zürich’e varışımızın ardından Zürch şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Fifa merkezi , şehrin tarihi merkezi olan Lindenhof, şehrin adını aldığı Zürih Gölü, Saat Kulesi, 12. Yüzyıldan kalma Zürih Katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Zürich’e hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.
Como Gölü Turu:35€ (Kişi başı)

7. Gün

7.Gün ZÜRİCH


Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Strasbourg & Colmar turuna katılabilirler. Turumuza ilk olarak Alsace Bölgesi‘nin karakteristik özelliklerini taşıyan masalsı şehir Colmar ile başlıyoruz. Le Petit Venise (Küçük Venedik) olarak bilinen bu şehir ayrıca Bir resim tablosu andıran Nehir kenarına dizilmiş rengârenk evleri ile ünlü. Bu gezimizin ardından Strasboug’a hareket. Avrupa Birliğinin Brüksel’den sonra en önemli ikinci şehri olan Strasbourg’ta yoğun Alman ve Fransız kültürüne tanıklık edeceğiz. Yapacağımız panoramik şehir turunda Kleber Meydanı, Avrupa Parlamentosu, Avrupa Konseyi, İnsan Hakları Mahkemesi, Rohan Sarayı, Alsaz Müzesi ve ardından Strasbourg Notre Dame Katedralini görüyoruz. Gotik mimarinin en güzel eserlerinden biri olarak kabul edilen bu Katolik Katedralinin yapımına 1015 yılında başlanıp 1439’da tamamlanmıştır. Günümüzde dünyanın en yüksek altıncı kilisesidir. Turumuzun ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde. 
Strasbourg & Colmar Turu:85€ (Kişi başı)
 

8. Gün

8.Gün ZÜRİCH – İSTANBUL


Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Zürih Havalimanı’na yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 948 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 10:55’te İstanbul’a hareket. Saat 14:55’te Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  08 Haziran
  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  08.06.2020579.00799.00 579.00-Taksitler »

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • PEGASUS HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL(SAW) – ZÜRİH (ZRH) – İSTANBUL(SAW) ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
  • HAVALİMANI VERGİLERİ (150€)
  • ZORUNLU SİGORTA (15€)
  • 3 VE 4* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMALAR
  • HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
  • TÜM ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLER 
  • PANORAMİK VENEDİK, MİLANO, ZÜRİH, MÜNİH VE LJUBLJANA GEZİLERİ
  • ŞEHİR KONAKLAMA VERGİLERİ  
  • VAPORETTO ÜCRETİPROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ    

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • SCHENGEN VİZE UCRETI VE HİZMET BEDELI 120 €(ISTEGE BAGLI) 
  • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 50 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR)
  • PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,
  • ŞAHSİ HARCAMALAR
  • ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ(KİŞİ BAŞI 5 €) (ISTEGE BAGLI)
  • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI)
  • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)
  • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIKSIGORTASI ( 15 EUR ) (ISTEGE BAGLI)
  • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI)
  • (30 €)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ..
  • ANKARA-İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI 100 € DİGER İLLER 100 €, KIBRIS 100€  (İSTEGE BAGLI)
  Ek Bilgiler

  Genel Şartlar

  • ERKEN ÖDEME İNDİRİMİ 200.00 EUR
  • (Z) HAVALIMANI VERGISI 150.00 EUR
  • SİGORTA HİZMETİ 15.00 EUR
  • VİZE DANIŞMANLIK HİZMETİ 140.00 EUR

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  PEGASUS HY İLE BÜYÜK AVRUPA ZRH ZRH 3* 4* OTELLER Hakkındaki görüşleriniz

  Benzer Turlar