İSPANYA & ENDÜLÜS

İletişime Geç!
 • Telefon:
 • 0535 548 51 57
 • 0242 999 10 72
 • 0242 237 64 97
 • 0242 237 63 97
 • 0533 916 14 19

Hemen Rezervasyon Yapın

Hesaplama Aciklama

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a
İSPANYA & ENDÜLÜS Hakkında Genel Bilgiler

MADRİD – TOLEDO – SEVİLLA -CORDOBA-GRANADA-VALENSİYA-BARSELONA270-€ Değerindeki Opsiyonel Tur Paketi Dahil

1.GÜN:  İSTANBUL – MADRİD

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları‘nın tarifeli seferi ile Madrid uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.  Yerel saat ile varışta havaalanından çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turuna başlıyoruz. Kraliyet Sarayı, Plaza Espania, Cervantes Anıtı, Puerta Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Neptün Çeşmesi, Cibeles Çeşmesi, Ventas boğa güreşi arenası, ünlü  Castellano bulvarı ve Atocha tren istasyonu görülecek yerler arasında. Tur sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Konaklama  otelimizde.

2.GÜN: MADRİD – TOLEDO – SEVİLLA  

Kahvaltının ardından Kraliyet ve Ortaçağ kenti Toledo’ya hareket. Unesco Dünya Kültür Miras Listesi'nde yer alan Toledo'da yapacağımız panoramik şehir turunda San Martin Köprüsü, Los Reyes Catolicos Kilisesi,  ünlü ressam El Greco'nun orijinal tablolarının bulunduğu Toledo Katedrali, bölgenin en eski sinagogu,  Damas Quinos altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar  ziyaret edilecektir. Turumuzun ardından Endülüs bölgesinin merkezi Sevilla’ya hareket ediyoruz.  Konaklama otelimizde.

3.GÜN: SEVİLLA -CORDOBA-GRANADA

Kahvaltının ardından  yapacağımız panoramik  Sevilla  şehir turunda Dünyanın en büyük gotik katedrallerinden olan Sevilla Katedrali, şehrin en ünlü mahallesi olan Santa Cruz, Maria Luisa Parkı ve  İspanyol Meydanı  görülecek yerler arasındadır.  Turumuzun ardından Cordoba’ya hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız kısa şehir turunun ardından diğer adı Kurtuba olan Cordoba Camisini gezeceğiz. Endülüs Emevileri zamanında yapılan ve sonradan Kiliseye çevrildiği için Cordoba Katedrali olarak da bilinen bu ihtişamlı yeri gezdikten sonra Granada’ya hareket edeceğiz. Konaklama otelimizde.

4.GÜN: GRANADA

Kahvaltının ardından panoramik Granada şehir turunda   muhteşem  iç dekorasyonu ile ünlü Albaicin Mahallesi, Granada Katedrali ve Granada Kraliyet Şapeli ve Kayseriye çarşısı  bulunmaktadır. Ardından  UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve Mağribi mimarisinin en önemli örneklerinden olan Elhamra Sarayı ve Generalife Bahçeleri turumuzu yapacağız. Renginden dolayı Kızıl Kuleler olarak da bilinen sayısız odası, salonu, avluları bulunan bu sanat harikası sarayı gezdikten sonra  serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5.GÜN: GRANADA  - MURCIA – VALENSİYA

Kahvaltının ardından Segura  Irmağı’nın kıyısında kurulmuş Murcia şehrine hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız panoramik şehir turunda Santa Maria Kathedrali, Piskoposluk Sarayı, Belediye Binası görülecek yerler arasında.  Turun ardında Valensiya’ya hareket ediyoruz. İspanya’nın üçüncü büyük şehri olan Valensiya’da yapacağımız panoramik şehir turunda Valencia Katedrali, Quart ve Serranos kuleleri, , Plaza de Toros de Valensiya Arenası  görülecek yerler arasındadır.  Tur sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde.

6.GÜN: VALENSİYA – BARSELONA

Kahvaltının ardından Barselona’ya hareket ediyoruz. Varış yapacağımız panoramik şehir turu esnasında La Sagrada Familia Katedrali, Endülüs Arenası, Kristof Kolomb Heykeli, Montjuic Tepesi, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Colombus Sokağı, Pueblo Espanol Parkı, La Casa Botllo & La Casa Pedrera Evleri,  Barcelona Limanı ve Katalunya Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde.

7.GÜN: BARSELONA – GİRONA – FİGUEARAS – BARSELONA

Kahvaltının ardından Girona & Figuearas turumuzu yapacağız. Bu turumuzda önce Ortaçağdan kalma ve Catalan Musevi cemaatinin 600 yıldan fazla yaşadığı  eski Girona şehrinin daracık sokaklarında gezeceğiz. Tur bitimi Dali’nin şehri  Figueras’a hareket edip turumuzu tamamlayıp otelimize döneceğiz.  Konaklama otelimizde.

8.GÜN: BARSELONA – İSTANBUL

Kahvaltının ardından rehberin belirlediği saatte havaalanına transfer oluyoruz. Türk Havayollarının tarifeli uçağı ile İstanbul’a uçuş.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Havayolları  ile İstanbul (IST) -  Madrid / Barselona  – İstanbul (IST) arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete  ait havaalanı vergileri
  • Belirtilen otellerde kahvaltı dahil konaklamalar
  • Programda belirtilen tüm turlar ve transferler
  • Panoramik şehir turları
  • Sevilla Katedrali Girişi
  • Cordoba Camisi Girişi
  • Elhamra Sarayı ve Generalife Bahçeleri Girişi
  • Turlarda Türkçe rehberlik hizmetleri.

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  •             Schengen Vize Ücreti ( Yeşil pasaporta vize yoktur)

  •             Yurtdışı çıkış pulu

  •             Seyahat Sağlık Sigortası

  •             Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler

  •             Kişisel harcamalar ve bahşişler

  •             Ekstra bagaj ücretleri

  Ek Bilgiler
  Uçuş Adı:İSTANBUL - MADRİD
  Buluşma:2020-09-13T04:00:00
  Kalkış:2020-09-13T07:05:00
  Varış Tarih:2020-09-13T10:35:00
  Varış Havalimanı:MAD
  Kalkış Havalimanı:IST
  Varış Havalimanı:Madrid
  Kalkış Havalimanı:Istanbul
  Havayolu:TÜRK HAVAYOLLARI
  Uçuş Kodu:TK 1857

  Uçuş Adı:BARCELONA - ISTANBUL
  Buluşma:T:00
  Kalkış:2020-09-20T19:00:00
  Varış Tarih:2020-09-20T23:30:00
  Varış Havalimanı:IST
  Kalkış Havalimanı:BCN
  Varış Havalimanı:İSTANBUL
  Kalkış Havalimanı:Barcelona
  Havayolu:Türk Havayolları
  Uçuş Kodu:TK 1856

  Genel Şartlar

  Otel Çocuk Yaş Sınırı Kota Çift Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Tek Kişilik Ekstra Bebek Ekstra Çocuk
  Madrid : 3* NH Leganes Hotel vb. Sevilla: 4* Abades Benacazon Hotel vb. Granada: 4* Abades Nevada Palace Hotel vb. Valensiya: 4* Valensiya Hotel Albufera vb. Barselona: 3* Hotel Campanile Barcelona Barbera del Valles vb. 12 30 1137 EUR 1137 EUR 1434 EUR 407 EUR 1087 EUR

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  İSPANYA & ENDÜLÜS Hakkındaki görüşleriniz

  Benzer Turlar