İTALYA & GÜNEY FRANSA & İSPANYA

İletişime Geç!
 • Telefon:
 • 0535 548 51 57
 • 0242 999 10 72
 • 0242 237 64 97
 • 0242 237 63 97
 • 0533 916 14 19

Hemen Rezervasyon Yapın

Hesaplama Aciklama

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a
İTALYA & GÜNEY FRANSA & İSPANYA Hakkında Genel Bilgiler

PİSA - FLORANSA - CİNQUE TERRE - MONTE CARLO-NİCE- PROVENCE – MARSİLYA-AVİGNON – BARSELONA350-€ Değerindeki Opsiyonel Tur Paketi Dahil

1.GÜN:  İSTANBUL – PİSA – FLORANSA

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları‘nın tarifeli seferi ile Pisa uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.  Yerel saat ile varışta havaalanından çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile Pisa Kulesine hareket ediyoruz.  Burada yapacağımız turun ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

2.GÜN: FLORANSA - CİNQUE TERRE (ST. MARGHERİTA) – CENOVA

Kahvaltının ardından yapacağımız panoramik Floransa şehir turunda Duomo Meydanı, Piazza Della Signoria ve Ponte Vecchio Köprüsü göreceğimiz yerler arasında. Serbest zaman sonrası  İtalyan Rivierası’nın en meşhur bölgesi Cinque Terre bölgesine hareket ediyoruz.  Bölgenin en güzel şehri Santa Margherita yapacağımız panoramik şehir turunda  Piazza Caprera Meydanı , D’Antiochia kilisesi , sahil bölgesini gezip Cenova’ya doğru hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

3.GÜN: CENOVA - ST. REMO - MENTON - MONACO&MONTE CARLO- EZE-NİCE

Kahvaltının ardından yapacağımız panoramik Cenova turunda Torre Della Lanterna, Piazza De Ferrari meydanı, San Lorenzo Katedrali görülecek yerler arasındadır. tur sonrası en güzel sahil kasabalarından birisi olan St. Remo’ya hareket ediyoruz.  Festivalleri ile ünlü bu antik kentte eski şehir bölgesi, Rus Ortodoks Kilisesini gördükten sonra Fransa’nın incisi Menton’a hareket ediyoruz. Cote d'Azur kasabası Menton ‘da yapacağımız yürüyüş turunun ardından renkli, zengin hayatıyla ünlü Vatikan’dan sonraki bağımsız devlet olan Monaco ile devam ediyoruz. Prenslik Sarayını ve Monako Katedralini görüp şehir devleti Monte Carlo’ya geçiyoruz. Eğlenceleri ile ünlü Monte Carlo’da yapacağımız kısa gezi sonrası denizden 427 metre yükseklikte kurulu taş evleri ve dar sokaklarıyla bizi 9. Yüz yıla götürecek Eze Köyüne hareket ediyoruz. Yürüyerek yapacağımız turumuzun ardından Nice’e hareket. Konaklama otelimizde.

4. GÜN: NİCE - CANNES - AİX AN PROVENCE – MARSİLYA

Kahvaltının ardından panoramik Nice  turumuzu yapıp yıldızlar şehri Cannes’a hareket ediyoruz.  Film festivaliyle ünlü olan bu sahil şehrinde yapacağımız panoramik gezi sırasında ünlü sahil yolu La Croisette, Festival Sarayı, Yıldızlar kaldırımı görülecek yerler arasındadır. tur sonrası Aix An Provence’e hareket ediyoruz. 4 Yunus Çeşmesi, Rahipler Çeşmesi Albertas ve Cardeurs Meydanları, Saint Sauveur Katedrali, Cours Mirabeau panoramik görülecek yerler arasında. Fransa’nın ikinci  büyük şehri Marsilya’ya hareket ediyoruz.  Varışta  yapacağımız panoramik şehir turunda Eski liman, Marsilya Katedrali ve Notre Dame de la Garde bazilikasını göreceğiz.  Konaklama otelimizde.

5. GÜN: MARSİLYA - ARLES - AVİGNON – BARSELONA 

Kahvaltının ardından kendimizi Roma dönemde hissedeceğimiz Arles’e  hareket ediyoruz. Milattan önce 7. Yüzyıla uzanan tarihi ile Roma İmparatorluğu’nun Galya’daki önemli bir şehri olan Arles’da Roman Arena ve Amfitiyatrosu ile St. Trophine Manastırı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır.  Sonrasında Rhone Nehri boyunca uzanan, UNESCO Dünya Mirasları listesinde Ortaçağ döneminde Hristiyanlığın merkezi sayılan alan Avignon’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Varışta Papalık Sarayı, ünlü  Avignon köprüsü ve şehrin dar  sokaklarını gezeceğiz. Turların bitiminde Barselona’ya hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

6.GÜN: BARSELONA

Kahvaltının ardından yapacağımız panoramik şehir turu esnasında La Sagrada Familia Katedrali, Endülüs Arenası, Kristof Kolomb Heykeli, Montjuic Tepesi, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Colombus Sokağı, Pueblo Espanol Parkı, La Casa Botllo & La Casa Pedrera Evleri,  Barcelona Limanı ve Katalunya Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman.  Otele transfer. Konaklama otelimizde.

7.GÜN:  BARSELONA – VALENSİYA

Kahvaltının ardından İspanya’nın üçüncü büyük şehri Valensiya’ya hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız panoramik şehir turunda Valencia Katedrali, Quart ve Serranos kuleleri, Plaza de Toros de Valensiya Arenası  görülecek yerler arasındadır.  serbest zaman sonrası  otele transfer. Konaklama otelimizde.

8.GÜN: VALESİYA – İSTANBUL

Kahvaltının ardından havaalanına transfer. Türk Havayollarının tarifeli uçağı ile İstanbul uçuşu.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  10 Ekim

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Havayolları  ile İstanbul (IST)-  Pisa/ Valensiya  – İstanbul (IST) arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete  ait havaalanı vergileri
  • Belirtilen otellerde kahvaltı dahil konaklamalar
  • Programda belirtilen tüm geziler ve transferler
  • Panoramik şehir turları
  • Turlarda Türkçe rehberlik hizmetleri.


  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  •             Schengen Vize Ücreti ( Yeşil pasaporta vize yoktur)

  •             Yurtdışı çıkış pulu

  •             Seyahat Sağlık Sigortası

  •             Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler

  •             Kişisel harcamalar ve bahşişler

  •             Ekstra bagaj ücretleri

  Ek Bilgiler
  Uçuş Adı:İSTANBUL - PİSA
  Buluşma:2020-10-10T06:30:00
  Kalkış:2020-10-10T10:35:00
  Varış Tarih:2020-10-10T12:25:00
  Varış Havalimanı:PSA
  Kalkış Havalimanı:IST
  Varış Havalimanı:Pisa
  Kalkış Havalimanı:İSTANBUL
  Havayolu:TÜRK HAVAYOLLARI
  Uçuş Kodu:TK 1399

  Uçuş Adı:VALENSİYA - İSTANBUL
  Buluşma:T:00
  Kalkış:2020-10-17T12:35:00
  Varış Tarih:2020-10-17T17:05:00
  Varış Havalimanı:IST
  Kalkış Havalimanı:VLN
  Varış Havalimanı:İSTANBUL
  Kalkış Havalimanı:Valencia
  Havayolu:TÜRK HAVAYOLLARI
  Uçuş Kodu:TK1302

  Genel Şartlar

  Otel Çocuk Yaş Sınırı Kota Çift Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Tek Kişilik Ekstra Bebek Ekstra Çocuk
  Floransa: 4* Mediterraneo Hotel vb. Cenova: 4* Mercure Genova San Biagio vb. Nice: 4* Park Inn Nice by Radisson vb. Marsilya: 4* Mercure Marseille Prado vb. Barselona: 4* Hotel Gotico vb. Valesiya: 4* Sercotel Acteon Hotel​ vb. 12 30 997 EUR 997 EUR 1354 EUR 197 EUR 947 EUR

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  İTALYA & GÜNEY FRANSA & İSPANYA Hakkındaki görüşleriniz

  Benzer Turlar