THY İLE BÜYÜK ORTA AVRUPA (BUD HAM) 3* VE 4* OTELLER

İletişime Geç!
 • Telefon:
 • 0535 548 51 57
 • 0850 205 37 65
 • 0242 237 64 97
 • 0242 237 63 97
 • 0533 916 14 19

Hemen Rezervasyon Yapın

Hesaplama Aciklama

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a
THY İLE BÜYÜK ORTA AVRUPA (BUD HAM) 3* VE 4* OTELLER Hakkında Genel Bilgiler

1. Gün

1.Gün İSTANBUL – BUDAPEŞTE


İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde siz değerli misafirlerimiz ile Türk Hava Yolları Kontuarı’nda saat 03:00’de buluşma. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1035 sefer sayılı uçağı ile saat 07:10’da hareket. Saat 08:10’da varış. Varışa istinaden şehir turu için alandan ayrılış. Şehir turumuzda Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otele transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlence turuna katılabilirler. Bu turumuzda Budapeşte’nin en otantik restaurantında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, Meşhur Macar Gipsy orkestrasının  müzikleri  eşliğinde dans ederken limitsiz içkili ve Macar Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz,meşhur Tokaji şaraplarının tadımını yapıyoruz.Geceye giderken yolda gidişte ve dönüşte Budapeşte’nin muhteşem gece manzaralarını görme imkanına sahip olacaksınız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.
Çigan Gecesi Turu:50€ (Kişi Başı) (Akşam yemeği+ limitsiz içecek)

2. Gün

2.Gün BUDAPEŞTE


Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimzi rehberiniz tarafından alternatif olarak organize edilecek Esztergom & Visegrad & Szentendre turuna çıkıyoruz. Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi  ve Macar Katolik Kilisesi’nin merkezi olan Estergon Bazilikası’nı geziyoruz. Estergon sonrası Visegrad üzerinde Szentendere Artistler Köyü’ne gidiyoruz, Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacağınız serbest zaman sonrasında Budapeşte’ye yola çıkıyoruz. Otele varışımızın ardından serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif organize edilecek Tuna nehri Tekne turuna katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en görkemli nehirlerinden biri olan Tuna Nehri üzerinde tekne turumuzu yaparken meşrubat veya içki ikramı. Avrupa’nın en güzel gece aydınlatmalarının yapıldığı Budapeşte’de Buda ve Peşte yakalarını en güzel açılardan fotoğraflama fırsatı bulacaksınız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde
Esztergom & Visegrad & Szentendre Turu:55€ (Kişi Başı) (Öğle yemeği+ limitli içecek)
Tuna nehri Tekne Turu:25€ (Kişi Başı)

3. Gün

3.Gün BUDAPEŞTE – VİYANA  


Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Budapeşte’den ayrılıp Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Bratislava turuna katılabilirler. Kişi başı 25.000 €’luk milli gelirle Orta Avrupa’nın en zengin başkentlerinden olan Bratislava şehir turumuzda; Bratislava nehir kıyıları , Bratislava Kalesi, St.Martin katedrali, eski şehir merkezi, Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası ve Mozart’ın 6 yaşında konser verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından Viyana’ya yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuz esnasında Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler. Bu turumuzda Viyananın eğlence merkezi olan Grinzig Tepelerine gidilerek bölgenin en sevilen restarauntlarından birinde kemanlar, akordeonlar,  Viyana şarkıları eşliğinde unutulmaz saatler geçireceksiniz. Otantik bir Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden bir bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzellerimizi yerken akordeon ve keman eşliğinde Grinzinger Heurige şarapların ikram edildiği muhteşem bir gece geçireceksiniz. Bu turumuz öncesinde şehrin en hakim tepesi Kahlenbergi’yi ziyaret ediyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 
Bratislava Turu:30€ (Kişi Başı)
Grinzing Meyhaneleri Turu:50€ (Kişi Başı) (Akşam yemeği+ limitli içecek)

4. Gün

4.Gün VİYANA


Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek Mayerling, Seegrotte Baden Şehri Wienerwald Turu turuna katılabilirler . Nazi Almanyası’nın 2.Dünya savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotte’de tekne turu yapıyoruz, Viyana’nin muhteşem ormanlarinda geçilecek bir sonraki duragimiz, Beethoven'in 9. Senfonisi'ni bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Badenolacak. Schönbrunn Sarayin Bahcesini ve Viyana şehir merkezine dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek Klasik Müzik Konser turuna katılabilirler.
Wienerwald Turu:50€ (Kişi Başı) 
Konser Turu:50€ (Kişi Başı) (A kategori konser bileti)

5. Gün

5.Gün VİYANA-PRAG  


Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Viyana’dan ayrılıyor ve Prag’a doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Cesky Krumlov turuna katılabilirler. Vltava nehrinin kıvrımları içersinde bir ada gibi gözüken Cesky Krumlov; evleri, sokakları ve kalesi ile sizi ortacağa geri götürecek. Turumuz sonrası Prag’a devam ediyoruz. Prag’a varışımızı takiben panoramik şehir turu. Sehir turumuzda Küçük Mahalle , Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır.. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından alternatif organize edilecek Prag Ortaçağ Gecesi 'ne  katılabilirler. Bu turumuzda  tarihi ve otantik restoranlarından birinde, ortaçağ dönemine ait kıyafetler giymiş müzisyenler, Birbirinden güzel Çek kızlarının yaptığı ateş danslar eşliğinde,  ve aktörlerin muhteşem şovlarını izlerken aynı zamanda çek mutfağının tatlarını denemek ve çeklerin meşhur biralarından ve ev yapımı şaraplarından tatma fırsatı yakalayacaksınız. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Cesky Krumlov Turu:30€ (Kişi Başı)
Prag Ortaçağ Gecesi Turu :65€ (Kişi Başı) (Akşam yemeği+sınırsız içecek)

6. Gün

6.Gün PRAG 


Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek Karlovy Vary turuna katılabilirler . 17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, Rus Çarı Büyük Petro’nun ve Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrsasi yerel bir resturant’da ögle yemeğimizi aliyoruz. Yemek sonrasi serbest zamanınızda kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Çek Gecesi turuna katılabilirler. Prag'ın yerel restoranlarınında Çekya’ya özgü müzik, folk danslar eşliğinde Çek mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz. Geceme otelimizde.
Karlovy Vary Turu:55€ (Kişi başı)
Çek Gecesi Turu:50€ (Kişi başı)

7. Gün

7.Gün PRAG - BERLIN


Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Berlin’e hareket. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Dresden turuna katılabilir. Bu turumuzda Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan, II. Dünya Şavaşı sonrası küllerinden doğan ve barok mimarisi ile inşa edilmiş muhteşem şehir merkezini ziyaret ederek şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Fraunkirche, Zwinger Sarayı, Bruhl terası, kral yolu, Elbe Nehri ve Martin Luther heykelini görme fırsatı bulacağız. Dresden turumuzdan sonra Berlin’e hareket ediyoruz. Berlin’e varışımızı takiben panoramik şehir turu Batı Berlin'de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, görülecek yerler arasında. Doğu Berlin'de ise Unter den Linden, Alexanderplatz, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası serbest zaman. Serbest zaman sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Dresden Turu:30€ (Kişi başı)

8. Gün

8.Gün BERLIN – HAMBURG – İSTANBUL


Otelde alacağımız kahvaltısının ardından Berlin’den ayrılıyor ve Hamburg’a doğru yola çıkıyoruz. Hamburg’a varışımıza takiben panoramik şehir turu. Hamburg şehir turu esnasında Şehir Limanı, Binnen ve Aussenalster gölleri, Balık Pazarı, Hamburg Tren Garı, Rathaus Kulesi, Reeperbahn Caddesi’ni göreceğiz panaromik şehir turu sonrasi serbest zaman. Uçağın saatine bağlı olarak rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1035 sefer sayılı uçağı ile saat 18:40’da İstanbul’a hareket. Saat 22:50’de varış. 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  31 Temmuz
  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  31.07.2020599.00809.00 599.00-Taksitler »

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • TÜRK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL – BUDAPEŞTE / HAMBURG-İSTANBUL ARASI EKONOMİ SINIFI GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ
  • HAVALİMANI VERGİLERİ VE SERVİSLERİ BEDELİ (150 €)    
  • ZORUNLU SİGORTA (15 €)
  • ALAN-OTEL-ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TRANSFERLERİ
  • 3* VE 4* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMALAR
  • PROGRAMDA BELİRTİLEN SABAH KAHVALTILARI
  • PRAG, VİYANA, BUDAPEŞTE VE HAMBURG YARIM GÜNLÜK PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
  • ŞEHİR VERGİLERİ 
  • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ 

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • CEK SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HİZMET BEDELİ (120 €) (İSTEĞE BAĞLI)
  • YURT DIŞI ÇIKIŞ BEDELI (50 TL) (BANKAYA VEYA HAVALIMANI VERGI OFISINE ODENIR)
  • SAĞLIK SİGORTASI  30000 € TEMİNATLI(15 €) (ISTEĞE BAGLI)
  • KISISEL HARCAMALAR,
  • ŞOFÖR BAHŞİŞLERİ (KISI BASI  5 € )(ISTEĞE BAGLI)
  • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)
  • YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO(SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE SAHSI VERGI MAKBUZU ALINARAK DIREK OTELE ODENIR)
  • PROGRAMDA ALTERNATİF OLARAK BELİRTİLEN CEVRE GEZİLERİ,(ISTEGE BAGLI)
  Ek Bilgiler

  Genel Şartlar

  • VİZE HİZMET BEDELİ 140.00 EUR
  • ANKARA,ANTALYA, IZMIR ICHAT 100.00 EUR
  • DIGER SEHIRLER IC HAT 130.00 EUR
  • KIBRIS IC HAT 130.00 EUR
  • 70 YAS VE UZERI SEY.SIGORTA 30.00 EUR
  • ERKEN ÖDEME İNDİRİMİ 100.00 EUR
  • (Z) HAVALIMANI VERGISI 150.00 EUR

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  THY İLE BÜYÜK ORTA AVRUPA (BUD HAM) 3* VE 4* OTELLER Hakkındaki görüşleriniz

  Benzer Turlar