THY İLE PHUKET 5 GECE 7 GÜN 3* OTELLER

İletişime Geç!
 • Telefon:
 • 0535 548 51 57
 • 0242 999 10 72
 • 0242 237 64 97
 • 0242 237 63 97
 • 0533 916 14 19

Hemen Rezervasyon Yapın

Hesaplama Aciklama

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a
THY İLE PHUKET 5 GECE 7 GÜN 3* OTELLER Hakkında Genel Bilgiler

1. Gün

1.Gün İSTANBUL – PHUKET


Siz değerli misafirlerimiz  Istanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 17:00’da  buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 172 sefer sayılı uçağı ile saat 20:00’da Phuket’e hareket.

2. Gün

2.Gün PHUKET


Yerel saat ile 09:55’te Phuket’e varışımızın ardından adanın en büyük tapınaklarından bir tanesi olan Wat Chalong tapınağını ziyaret ediyoruz. Biden fazla tapınağın bulunduğu bu bölgeyi ziyaretimizin ardından alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Fil Safarisi Turu’na katılabilirler. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde otelimize transfer oluyoruz. Oda dağılımı ve dinlenmek için serbest zaman.
Fil Safarisi Turu: 40 USD (Kişi başı) + (Ulaşım+Rehberlik)

3. Gün

3.Gün PHUKET


Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından alternatif olarak düzenlenecek tam günlük Phi Phi adası Gezisi’ne katılabilirler. Tayland’ın belki de en egzotik adasına özel sürat teknesi ile tam günlük bir gezi düzenliyoruz. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Maymun Plajı'nda Makak maymunlarını görüyor ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkanı buluyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girmek ve güneşlenmek için vaktimiz de var. Daha sonra Viking Mağarası’nı ziyaret ediyor öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda alıyoruz. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.
Phi Phi adası Gezisi: 80 USD (Kişi başı) (Ulaşım + Rehberlik + Öğle Yemeği)

4. Gün

4.Gün PHUKET


Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin alternatif olarak düzenleyecek olduğu Phang Nga Manzara Noktası turuna katılabilirler. Bu turumuzda Thailand'ın gerçek koy ve yerel hayatını görme fırsatına erişeceksiniz. Çok az sayıda yabancının görme şansını yakaladığı Phang nga şehrinin balıkçı köylerini ve muhteşem manzarası ile Phang Nga Körfezini gezeceğiz. Turumuzda ilk önce yerel halkın en büyük geçim kaynağı olan kauçuk ormanları ile kaplı yollardan geçerek balıkçı köylerini gezip yerel halk ile kaynaşarak çok güzel fotoğraflar çekme fırsatı buluyoruz. Koy ziyaretlerinin ardından Benjaran Kültür müzesine giderek bulunduğumuz bölge hakkında daha fazla bilgi alarak yöreye özgü eski antikaları ve aletleri göreceğiz. Müze gezisinin ardından öğle yemeğimizi burada bulunan yerel restoranımızda set menü olarak alıyoruz (içecekler hariç) . Yemeğimizin ardından nasıl kauçuk ve odun kömürü üretildiğini görmek için parkın geri kalan kısmında dolaşmaya devam ediyoruz. Park gezimizden sonra Phang nga Körfezinin muhteşem manzarasını seyretmek ve harika fotoğraflar çekmek üzere seyir tepesine geçiyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin düzenleyeceği alternatif Simon Cabaret Gezisi’ne katılabilirler. Uzak Doğu’nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden birine hoş geldiniz! Son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Tur sonrasında otele transfer.
Phang Nga Manzara Noktası Turu: 65 USD (Kişi başı) (Ulaşım + Rehberlik + Öğle yemeği)
Simon Cabaret Gezisi Turu: 45 USD (Kişi başı) (Ulaşım + Giriş)

5. Gün

5.Gün PHUKET


Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberlerinizin düzenleyeceği alternatif James Bond Adası Gezisi’ne katılabilirler. Özel teknemizle çıkacağımız turda ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir mecara sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adası veya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecek)Tur bitimi otele dönülüyor. Geceleme otelimizde.
James Bond Adası Gezisi Turu: 80USD (Kişi başı) (Ulaşım + Rehberlik + Öğle Yemeği).

6. Gün

6.Gün PHUKET


Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz, rehberlerinizin düzenleyeceği akşam yemekli alternatif Phuket Siam Niramit Gezisi’ne katılabilirler. Thailand kültür ve sanatını muhteşem koreografiler eşliğinde tanıtan ve Guinness rekorlar kitabına giren, uluslararası birçok ödülü bulunan gösteriye hoş geldiniz. Şov öncesi bahçede bulunan ve Thailand ’in bölgelerine has kültürünü yasayacağınız yöresel bilgiler alacağınız Thai evlerini geziyoruz. Akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra önce Filler ve ışık gösterilerinin, Thai boksunun yeraldigi dışarıdaki Show’u seyrediyoruz ardından gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. İzleyenlerin unutulmaz bir gece geçireceğine inandığımız gösteride, 4 boyutlu efektler, göz alıcı sahne kostümleri ve Tay kültürünün anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Show’umuzun ardından otelimize dönüş. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde
Phuket Siam Niramit Gezisi Turu: 55USD (Kişi başı) (Ulaşım + Giriş + Akşam Yemeği)

7. Gün

7.Gün PHUKET


 Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Phuket Havalimanı’na transfer. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarına ait TK 173 sefer sayılı uçuş ile saat 11.20’de İstanbul’a hareket, yerel saat ile 17:45’te varış ve turumuzun sonu.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  07 Eylül

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • TÜRK HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL (İST)– PHUKET/ PHUKET – İSTANBUL (IST) EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
  • HAVALİMANI VERGİLERİ (250€)
  • HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERLERİ
  • 4* VEYA 5* OTELLERDE 5 GECE KAHVALTI DÂHİL KONAKLAMALAR  
  • PANAROMIK OHUKET SEHIR TURU
  • PROFESYONEL TURKCE REHBERLİK HİZMETLERİ
  • ZORUNLU SİGORTA (30€)    

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 50 TL )
  • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 €) (İSTEĞE BAĞLI)
  • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
  • TÜM  ÖĞLE/AKŞAM YEMEKLERİ VE İÇECEKLER
  • KİŞİSEL HARCAMALAR
  • ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
  • MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)
  • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)
  • (60 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 7 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ) 
  Ek Bilgiler

  Genel Şartlar

  • SEYAHAT SAGLIK VIZE SIGORTASI 30.00 EUR
  • ERIS E. REZERVASYON GUVENCE 60.00 EUR
  • 70 YAS VE UZERI SEY.SIGORTA 60.00 EUR
  • (Z) HAVALIMANI VERGISI 250.00 EUR
  • ERKEN ÖDEME İNDİRİMİ 200.00 EUR

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  THY İLE PHUKET 5 GECE 7 GÜN 3* OTELLER Hakkındaki görüşleriniz

  Benzer Turlar