PORTEKİZ & ENDÜLÜS

İletişime Geç!
 • Telefon:
 • 0535 548 51 57
 • 0242 999 10 72
 • 0242 237 64 97
 • 0242 237 63 97
 • 0533 916 14 19

Hemen Rezervasyon Yapın

Hesaplama Aciklama

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
PORTEKİZ & ENDÜLÜS Hakkında Genel Bilgiler

PORTO - LİZBON - SEVİLLA – CORDOBA – GRANADA - MALAGA310-€ Değerindeki Opsiyonel Tur Paketi Dahil

1.GÜN:  İSTANBUL – PORTO

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları‘nın tarifeli seferi ile Porto uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.  Yerel saat ile varışta havaalanından çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turuna başlıyoruz.  Porto Katedrali, Tarihi Şarap Mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, Tore dos Clerigos Kulesi, Riberia Bölgesi, Arrabida Köprüsü, Boa Vista, Don Luis köprüsü, Sao Francisco Kilisesi ve Borsa Binası, Sao Bento Tren göreceğimiz yerler arasındadır. Turların bitiminde serbest zaman ve otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

2.GÜN: PORTO - GUIMARES -  BRAGA – PORTO

Kahvaltının ardından Guimares & Braga Turumuzu yapacağız.  Küçük bir Orta Çağ kenti olan Guimares‘i  ve Guimares Kalesini gezdikten sonra Braga’ya hareket ediyoruz ve Braga Katedrali, Bragança Dükleri’nin Sarayını geziyoruz. Tur bitimi Porto’ya hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

3.GÜN: PORTO – NAZARE – OBİDOS – LİZBON

Kahvaltının ardından Nazare & Obidos turumuzu yapacağız. Bu turumuzda önce sahil kenarında bir balıkçı köyü olan Nazare’yi gezdikten sonra Orta Çağ Kenti  Obidos’a hareket ediyoruz. Ortaçağ zamanında  Portekiz kralının kraliçesine hediye ettiği bu şehri gezdikten sonra Lizbon’a hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız panoramik Lizbon şehir turunda Expo bölgesi, Vasco de Gama  Kule ve Köprüsü, Heronimos Manastırı,  Belem  Kulesi görülecek yerler arasındadır. Konaklama otelimizde

4.GÜN: LİZBON – SİNTRA – CABO DO ROCA – LİZBON      

Kahvaltının ardından 19. yüzyılın  romantik mimarisi ile bezeli  şehir planlaması ile UNESCO   Dünya Mirası Listesi’ne giren Sintra’ya hareket ediyoruz. Şair Lord Byron’un dünyadaki en güzel köy olarak nitelediği Sintra’da yer alan masallara konu olan, özel bahçesi ile Unesco Dünya Mirası listesinde bulunan Sintra Şehir sarayını geziyoruz  Saray gezimizin ardından ilk olarak, Avrupa  anakarasının Batı’daki en uç noktası kabul  edilen Cabo  do Roca (Roca  Burnu)’yı; sonrasındaysa Cascais adlı eski balıkçı  kasabasını geziyoruz. Turumuzun ardından Lizbon’a  geri  dönüyoruz konaklama otelimizde.

 

5. GÜN: LİZBON – SEVİLLA

Kahvaltının ardından Endülüs bölgesinin merkezi Sevilla’ya hareket ediyoruz. panoramik  Sevilla  şehir turunda Dünyanın en büyük gotik katedrallerinden olan Sevilla Katedrali, şehrin en ünlü mahallesi olan Santa Cruz, Maria Luisa Parkı ve  İspanyol Meydanı  görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

6.GÜN: SEVİLLA – CORDOBA – GRANADA

Kahvaltının ardından Cordoba’ya hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız kısa şehir turunun ardından diğer adı Kurtuba olan Cordoba Camisini gezeceğiz. Endülüs Emevileri zamanında yapılan ve sonradan Kiliseye çevrildiği için Cordoba Katedrali olarak da bilinen bu ihtişamlı yeri gezdikten sonra Granada’ya hareket edeceğiz. Konaklama otelimizde.

 

7.GÜN: GRANADA

Kahvaltının ardından panoramik Granada şehir turunda   muhteşem  iç dekorasyonu ile ünlü Albaicin Mahallesi, Granada Katedrali ve Granada Kraliyet Şapeli ve Kayseriye çarşısı  bulunmaktadır. Ardından  UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve Mağribi mimarisinin en önemli örneklerinden olan Elhamra Sarayı ve Generalife Bahçeleri turumuzu yapacağız. Renginden dolayı Kızıl Kuleler olarak da bilinen sayısız odası, salonu, avluları bulunan bu sanat harikası sarayı gezdikten sonra  serbest zaman. Konaklama otelimizde.

8.GÜN: GRANADA – MALAGA – İSTANBUL

Kahvaltının ardından Malaga’ya hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız panoramik Malaga gezisinin ardından havaalanına transfer. Türk Havayollarının tarifeli seferi ile İstanbul uçuşu.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Havayolları  ile İstanbul (IST) -  Porto/ Malaga  – İstanbul  (IST) arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete  ait havaalanı vergileri
  • Belirtilen otellerde kahvaltı dahil konaklamalar
  • Programda belirtilen tüm transferler
  • Panoramik şehir turları
  • Guimares &  Braga Turu
  • Nazare & Obidos Turu
  • Sintra Turu
  • Sintra Şehir Sarayı Girişi
  • Cabo Do Roca Turu
  • Cordoba Camisi Girişi
  • Elhamra Sarayı ve Generalife Bahçeleri Girişi
  • Turlarda Türkçe rehberlik hizmetleri.

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  •             Schengen Vize Ücreti ( Yeşil pasaporta vize yoktur)

  •             Yurtdışı çıkış pulu

  •             Seyahat – Sağlık  Sigortası

  •             Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler

  •             Kişisel harcamalar ve bahşişler

  •             Ekstra bagaj ücretleri

  Ek Bilgiler
  Uçuş Adı:İSTANBUL - PORTO
  Buluşma:2020-11-15T05:00:00
  Kalkış:2020-11-15T08:10:00
  Varış Tarih:2020-11-15T10:15:00
  Varış Havalimanı:OPO
  Kalkış Havalimanı:IST
  Varış Havalimanı:Porto
  Kalkış Havalimanı:Istanbul
  Havayolu:TÜRK HAVA YOLLARI
  Uçuş Kodu:TK 1449

  Uçuş Adı:MALAGA - İSTANBUL
  Buluşma:T:00
  Kalkış:2020-11-22T13:05:00
  Varış Tarih:2020-11-22T19:25:00
  Varış Havalimanı:IST
  Kalkış Havalimanı:AGP
  Varış Havalimanı:Istanbul
  Kalkış Havalimanı:Malaga
  Havayolu:TÜRK HAVA YOLLARI
  Uçuş Kodu:TK 1306

  Genel Şartlar

  Otel Çocuk Yaş Sınırı Kota Çift Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Tek Kişilik Ekstra Bebek Ekstra Çocuk
  Porto - 4* Holiday Inn Gaia vb. Otel https://www.ihg.com/holidayinn/hotels/ Lizbon - 4* VIP Executive Zurique Otel http://www.hotelvipexecutivezurique.com/en Sevilla - 4* Yit Via Mairena vb. Otel https://www.hotelviasevillamairena.com/EN/hotel.html Granada - 4* Alixares vb. Otel www.hotelalixares.com/‎ 12 30 897 EUR 897 EUR 1247 EUR 357 EUR 847 EUR

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  PORTEKİZ & ENDÜLÜS Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Benzer Turlar