THY ILE SAN FRANCISCO(2) LAS VEGAS(2) LOS ANGELES(3) 3* OTELLER

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a

1. Gün 1.Gün İSTANBUL – SAN FRANCISCO

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Kappatur kontuarında 10:55’de buluşma ve Türk Havayolları’nın TK079 sefer sayılı uçağı ile 13:55'de San Francısco’ya hareket. Yaklaşık 14 saatlik uçuşumuzun ardından yerel saat ile 16:35’de San Francısco SFO havalimanına varış ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer.Geceleme otelimizde.
2. Gün 2.Gün SAN FRANCISCO

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği San Francisco Şehir Turu, Sausalito ve Tekne ile Alcatraz Turu’na katılabilirler.Civic Center, Golden Gate Bridge, Balıkçı Rıhtımı ve Çin mahallesi, Twin Peaks, Hippilerin yerleştiği Haight and Ashbury, güzel sanatlar sanayi, Lombard Street göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra Sausolito’ya hareket.Rahat yaşantısı, renkli yapıları,balıkçıları ve dondurmacıları ile meşhur kasabada Vista Point bölgesinden en güzel San Francisco manzarasını izleyeceğiz.Ardından tekne ile San Francisco’ya geri dönerken bir zamanlar dünyanın kaçılması imkansız tek hapishanesi olarak bilinen Alkatraz’a ve San Francisco şehrinin muhteşem manzarasına tanık olacaksınız. Tur bitiminde meşhur San Francisco sokaklarını filmlerden de çok iyi bildiğimiz Cable Car (kırmızı tramvaylar) ile Union Square'e keyifli bir yolculuk. San Francisco’nun en hareketli bölgesinde Fashion District (moda bölgesi) ve Çin mahallesini göreceğiz.Tur sonrası otelimize hareket.Geceleme otelimizde.

San Francisco Şehir Turu, Sausalito ve Tekne ile Alcatraz Turu :170 $ (Kişi Başı)

3. Gün 3.Gün SAN FRANCISCO – LAS VEGAS

Sabah odaların boşaltılması ve otelimizden ayrılıyor,San Francisco Havalimanına gidiyoruz. Amerikan iç hat uçuşu ile yapacağımız 1,5 saatlik bir uçuştan sonra Nevada eyaletinin en önemli turistik merkezi olan, dünyanın en büyük otellerine de ev sahipliği yapan gecelerin şehri Las Vegas’a varıyoruz. Las Vegas’a varışta, Las Vegas Bulvarını ve otelleri anlatan bir panoramik tur yapıyoruz.Ardından otelimize transferve yerleşme.Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği Premium Outlet Turu’na katılabilirler. Outlette en uygun fiyatlara alışveriş yapabilir,Cheese cake factory’de çeşit çeşit cheese cakelerin tadına bakabilir veya diğer restaurantlarda yemek yiyebilirsiniz.Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

Premium Outlet Turu : 40 $ (Kişi Başı)

4. Gün 4.Gün LAS VEGAS

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin alternatif olarak düzenleyeceği Dünyanın en büyüleyeceği konyonu olan Grand Canyon Turu’na katılabilir.Las Vegas’tan Arizona Eyaletinde bulunan Grand Canyon’a. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra varıyoruz. Son nokta olan Eagle Point'te (Kartal Noktası) Canyon'un muhteşem fotoğraflarını 800 metrelik uçurumun hemen yanından çekeceğiz.Hualapai Kızılderelilerin çadırlarını fotoğraflama imkanımız olacak.Buradan tekrar otobüse binerek diğer gözlem noktaları Skywalk ve Guana Point gidiyoruz.Grand Canyon Dünya üzerinde mutlaka görülmesi gereken yerler arasında 1.sıradadır ve 1979 senesinde UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’ne girmiştir. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

Grand Canyon Turu : 190 $ (Kişi Başı)

5. Gün 5.Gün LAS VEGAS - LOS ANGELES

Sabah odaların boşaltılması ve Los Angeles’e doğru yola çıkıyoruz.Los Angeles a varışta Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği Los Angeles Şehir Turu’na katılabilirler.İlk durağımız filmlerden anımsayacağınız Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla "Dolby Theater"), ünlü filmlerin galalarının yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca bu bölgeden şehrin simgesi olan Dev Harflerle yazılı ünlü Hollywood yazısını fotoğraflama şansını bulacaksınız. Daha sonra ünlü Sunset Strip bulvarından Santa Monica bulvarına geçerek Beverly Hills’e ulaşıyoruz. Burada Beverly Hills’in meşhur sembolünü göreceğiz. Daha sonra ’’Pretty Woman’’ filminin çekildiği, dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Drive’da kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan "Beverly Willshire Otel"ini göreceğiz. Rodeo Drive’dan ayrıldıktan sonra Los Angeles şehrinin merkezi olarak bilinen Downtown'a gidiyoruz. Burada göreceğimiz yerler Olvera caddesi, Los Angeles şehrinin siluetini oluşturan gökdelenler ve şehrin ilk kurulduğunda oluşan tarihi merkezler.Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

Los Angeles Şehir Turu : 75 $ (Kişi Başı)

6. Gün 6.Gün LOS ANGELES

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği Universal Studios Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda ilk durak Universal olacak. Dünya'nın en büyük parklarından biri olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg’in yaratıcı danışmanlığını yaptığı Universal Studios’un neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40’ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde hissi yaşatacaktır. Turdan sonra akşam dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği Santa Monica Turu’na katılabilirler. Sokak sanatçılarının gösterileriyle dolu ışıl ışıl Santa Monica’da bulunan şık kafelerde bir şeyler içerek yorgunluğunuzu atabilir, akşam yemeğinizi bu güzel yerde bulunan restoranlardan birinde alabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

Universal Studios Turu: 175 $ (Kişi Başı)


Santa Monica Turu: 50 $ (Kişi Başı)

7. Gün 7.Gün LOS ANGELES

Tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği San Diego Turu’na katılabilirler. Meksika sınırında bir sahil şehri San Diego da ilk durağımız Fok plajı ve sahilleriyle ünlü La Jolla’dır.2.durak Old Town.California’nın doğum yeri olan Old Town da adeta Meksika daymış gibi hissedeceksiniz.Old Town sonrasında Coronado adasını göreceğiz.Turdan sonra otele dönüş ve geceleme otelimizde.

San Diego Turu:150 $ (Kişi Başı)

8. Gün 8.Gün LOS ANGELES

Sabah odaların boşaltılması ve check out işlemleri ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberlerinin alternatif olarak düzenleyeceği Sahil Kentleri Turu’na katılabilirler.Bu turumuzda Laguna,Newport,Huntington,seal ve Long Beach görülecektir.Turumuzun ardından Los Angeles LAX havalimanına transfer ve Türk Havayolları’na ait TK010 sefer sayılı uçuş ile saat 18:25'de İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile ertesi gün 18:25'de İstanbul’a varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.

Sahil Kentleri Turu: 110 $ (Kişi Başı)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
-TÜRK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL – SAN FRANSISCO / LOS ANGELESİ -İSTANBUL EKONOMİ SINIF UÇAK BİLETİ,
-AMERİCAN AİRLİNES İLE SAN FRANCISCO – LOS ANGELES ARASI İÇ HAT UÇUŞU,
-HAVALİMANI VERGİLERİ (250 USD)
-ZORUNLU SİGORTA (30 USD ) ( İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE İPTAL İADESİ YOKTUR.)
-TÜM ALAN – OTEL – ALAN VE ORLANDO – MIAMI ARASI OTOBÜS İLE TRANSFER,
-7 GECE 9 GUN KONAKLAMA
-PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ.
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
-AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ VİZESİ (210 USD )
-YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 50 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR)
-SABAH KAHVALTILARI
-İÇ HAT BAGAJ ÜCRETLERİ (23 KİLO SINIRI İLE BAGAJ BAŞINA 1. BAGAJ 30 USD, 2. BAGAJ 40 USD'IR. 23 KİLONUN ÜZERİNDEKİ HER BAGAJ İÇİN 150 $ CEZA UYGULAMAKTADIRLAR. TÜM AMERİKAN HAVAYOLLARINDA AYNI KURAL BULUNMAKTADIR)
-PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,
-ŞAHSİ HARCAMALAR
-ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ(GÜNLÜK KİŞİ BAŞI 5 USD) (ISTEGE BAGLI)
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI)
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)
-50.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI ( 30 USD ) (ISTEGE BAGLI)
-ANKARA,IZMIR ICHAT BAĞLANTI 150 USD ,DIGER ILLER 150 USD KIBRIS 150 USD (İSTEGE BAGLI)
-ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI) (60 USD)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
04.12.20211.479,00 USD1.879,00 USD 1.479,00 USD-Taksitler »
Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

THY ILE SAN FRANCISCO(2) LAS VEGAS(2) LOS ANGELES(3) 3* OTELLER Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?