EMİRATES HAVAYOLLARI İLE BANGKOK-PHUKET 4*OTELLER

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı
a

1. Gün İSTANBUL - DUBAI

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emirates Hava Yolları kontuarı önünde saat 16:00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları'nın EK122 sefer sayılı uçağı ile saat 19:25'de Dubai'ye hareket.
2. Gün DUBAİ - BANGKOK

Yerel saat ile 00:55'de Dubai Havalimanı'na varış. Aktarma sonrası yine Emirates Hava Yolları'nın EK384 sefer sayılı uçuşu ile saat 02:50'de Bangkok'a hareket. Yerel saat ile 12:15'de Bangkok'a varış. Varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa'lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı gezilecek yerler arasındadır. Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland'ın şu anki kralının Bangkok'taki malikânesi panoramik olarak görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Şehir turundan sonra otele transfer ve serbest zaman.
Akşam dileyen misafirlerimiz rehberin alternatif olarak düzenleyeceği Baiyoke Sky & Patpong Gece Pazarı turuna katılabilirler. 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland'ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. Katında bulunan 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeği. Yemeğimizin ardından dünyaca unlu Patpong gece pazarına gidiyoruz. Hemen hemen tüm ünlü markaların taklit ürünlerinin bulunduğu bu pazarda alışveriş imkânı bulacaksınız. Geceleme otelimizde.
Baiyoke Sky & Pat Pong Gece Pazarı: 40 $ (Ulaşım+Akşam Yemeği+Rehberlik)-İçecekler hariç
3. Gün BANGKOK

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberin alternatif olarak düzenleyeceği ünlü Yüzen Çarşı Gezisi'ne katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok'un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri'nin doğduğu Samut Songkram Kasabası'nda bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı'nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı'ya geliyoruz.Yüzen Çarşı'yı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok'a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland'ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Öğleden sonra dileyen misafirler rehber tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanallar Gezisi turuna katılabilirler. Uzak Doğu'nun Venedik'i olarak bilinen Bangkok'ta yapacağımız bu turumuz esnasında Bangkok'un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylılar'ın kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland'ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok'un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun'u panoramik olarak göreceğiz. Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.
Yüzen Çarşı turu: 50 $ (Ulaşım + Rehberlik)
Kanallar Gezisi: 40 $ (Ulaşım +Rehberlik)
4. Gün BANGKOK

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberin alternatif düzenleyeceği Pattaya & Nong Nooch & Timsah Çiftliği turuna katılabilirler. Tam günlük Pattaya turumuz timsah çiftliği ile başlıyor. Burada timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek daha sonra harika şekilde düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve güzel bahçedeki çeşitli uzak doğuya has canlıları görebileceğiz. Öğlen yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz. Sonrasında Tayland'da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan Nong Nooch Tropik bahçesine geçiyoruz. Bu muazzam tropik bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izleyeceğiz. Tay dansları, Tay Boksu gösterisi, tarihi savaşların canlandırmasını izledikten sonra ikinci bolüme geçecek ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izleyeceğiz. Tayland'ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Daha sonra büyüleyici bahçeyi gezecek ve envai çeşit orkidenin bulunduğu özel bölümü göreceğiz. Tur sonunda otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
Pattaya & Nong Nooch & Timsah Çiftliği Turu: (Ulaşım+Rehberlik) 90 $
5. Gün BANGKOK - PHUKET

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Bangkok Havalimanı'na hareket ediyoruz. Check-in işlemlerinden sonra Yerel Hava Yolu ile Tayland'ın en güzel tropik adası Phuket'e 12:00'da hareket. Yerel saat 13:30'da Phuket'e varış. (İÇ HAT UÇUŞ SAATLERİ HAVAYOLUNA BAĞLI OLARAK DEĞİŞEBİLİR) Dileyen misafirlerimiz rehberin alternatif olarak düzenleyeceği Fil Safarisi turuna katılabilirler. Asya'nın muhteşem görünümlü ve bir o kadar akıllı canlıları ile tanışma fırsatı , ormanda birlikte geçireceğiniz yaklaşık 30 dakikalık serüveni ve yeni arkadaşlarınızı unutamayacaksınız. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberin alternatif olarak düzenleyeceği Simon Cabaret Gezisi 'ne katılabilirler. Uzak Doğu'nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden birine hoş geldiniz! Son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Geceleme otelinizde.
Fil Safarisi Turu: (Ulaşım+Rehberlik+Giriş) 40 $
Simon Cabaret Gezisi: (Ulaşım + Giriş) 45 $
6. Gün PHUKET

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberin alternatif olarak düzenleyeceği Phi Phi Adası Gezisi'ne katılabilirler. Andaman okyanusunda bulunan Phi Phi adaları ile Phuket arasında yaklaşık 28 mil mesafe bulunmaktadır. Özel yapım surat tekneleri ile hızlı ve eğlenceli bir şekilde okyanusun ortasındaki muhteşem adalara varıp bu doğa harikası kara parçası ve adaları arasında gezerken harika fotoğraf kareleri ile gününüzü ölümsüzleştireceksiniz. Öğle yemeği için bölgedeki en iyi restoranları sizin için seçtik , ardından turkuaz rengi sularda yüzmek ve benzersiz mercanlar ile balıkları görebilmek için şnorkel ile dalış fırsatınız olacak.Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelinizde.
Phi Phi Adası Gezisi: (Ulaşım+ Rehberlik+Öğle Yemeği) İçeçekler hariç: 80 $
7. Gün PHUKET

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberin alternatif olarak düzenleyeceği James Bond Adası Gezisi'ne katılabilirler. Ardından anlaşılacağı gibi 1974 yılında James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği adayı ziyaret ederek dünyanın bir ucunda bulunan bu essiz ve bir o kadar ünlü kayanın önünde fotoğraf çektirip sahilde vakit geçirebilirler. Adadaki Müslüman köylülerinden alış veriş yapabilme, kanolar ile mağaralarda eşsiz doğa harikalarını gözlemleme ve daha nice sürprizler ile dolu keyifli bir gezi sizi bekliyor. Geceleme otelimizde.
James Bond Adası Gezisi: (Ulaşım+Rehberlik+Öğle Yemeği) İçeçekler hariç: 80 $
8. Gün PHUKET

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve ardından serbest zaman. Akşam saatlerinde havalimanına transfer.
9. Gün PHUKET - DUBAİ- İSTANBUL

Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları'nın EK379 sefer sayılı uçuş ile saat 00:10'da Dubai'ye hareket. Yerel saat ile 03:30'da Dubai Havalimanı'na varış. Aktarma sonrası Emirates Hava Yolları'nın EK123 sefer sayılı uçuş ile saat 10:45'de İstanbul'a hareket, Yerel saat ile 14:25'te İstanbul'a varış ve Talyatur hizmetlerinin sonu.
Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

EMİRATES HAVAYOLLARI İLE BANGKOK-PHUKET 4*OTELLER Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

İletişime Geç!
  • 0242 237 64 97
  • 0242 237 63 97
  • WhatsApp 0533 916 14 19
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
-İSTANBUL HAVALİMANI’NDAN EMİRATES HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL - DUBAİ - BANGKOK / PHUKET - DUBAİ - İSTANBUL ARASI EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
-YEREL HAVA YOLLARI İLE BANGKOK - PHUKET ARASI UÇUŞ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (250 €)
-ZORUNLU SİGORTA (30 €) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE İPTAL İADESİ YOKTUR.)
-SEÇİLEN OTEL KATEGORİSİNDE BANGKOK(3)-PHUKET(3) TOPLAM 6 GECE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA
-PANORAMİK BANGKOK ŞEHİR TURU
-PROFESYONEL TALYATUR REHBERLİK HİZMETLERİ
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
-YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) (50 TL)
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
-TÜM ÖĞLE-AKŞAM YEMEKLERİ VE İÇECEKLER
-KİŞİSEL HARCAMALAR
-ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 €) (İSTEĞE BAĞLI)
-MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ
-30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (30 €)
-100.000 USD TEMİNATLI COVİD-19 SİGORTASI (50 €)
TUR SATIŞI SIRASINDA TAHSİL EDİLİR.
-COVİD-19 PCR TESTİ 2 ADET (150 EURO)
TUR SATIŞI SIRASINDA TAHSİL EDİLİR.

Benzer Turlar

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.