VİZE DAHİL AİR ARABIA İLE DUBAİ 4* Golden Tulip Al Barsha vb.

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı
a

1. Gün 1.Gün İSTANBUL - DUBAİ

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde Air Arabia Hava Yolları kontuarı önünde 21.30'da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yollarının G9284 tarifeli seferi ile 00.35'de (Cuma'yı Cumartesi'ye bağlayan gece) Dubai'ye hareket. Dubai yerel saati ile 05:35'de Dubai Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen aracımız ile öğle yemekli Dubai Eski Çarşılar ve Dubai şehir turumuz başlıyor. Abralara binerek başlayacağımız bu turumuzda Tekstil Pazarı, Altın Pazarı, Antik Kapalı Çarşı, elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşıları, Sheikh Palace, Emirates Tower, Gökdelenler Caddesi, Dünya'nın tek yedi yıldızlı oteli olan Burj Al Arab, Jumeriah Bölgesi ve Palmiye adasını görülecek yerler arasındadır. Gezinin ardından öğle yemeğini alacağımız otele geçiyoruz. Öğle yemeğinin ardından otellere giriş işlemini tamamlıyoruz. Otelde kısa bir dinlenmenin ardından akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Madinat Jumeirah / Souk Madinat & Çöl Çiğeği Burj Khaliha & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain show turuna katılabilirler (Burj Khalifa Giriş ücreti dahil değildir.) Turumuz Madinat Jumeirah / Souk Madinat gezisiyle başlıyor. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız Dünya'nın en büyük mimarisi olan Burj Khalifa. Ülkemizdeki ya da diğer ülkelerdeki binaların yüksek olduğunu mu düşüyorsunuz? Bizce Burj Khalifayı gördükten sonra fikriniz değişecektir. Tasarımında çöl çiçeği Hymenocalis'ten esinlenen bu muhteşem mimari eser Dünya'nın en yüksek binası olma ünvanına sahiptir. Bu muhteşem mimarinin 124. katına kadar çıkıp muhteşem Dubai manzarasını bir kez de buradan izlemenizi kesinlikle öneririz. Turumuzda 3. Durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall. Dubai Mall'de mola verdikten sonra Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.
Madinat Jumeirah / Souk Madinat & Çöl Çiğeği Burj Khaliha & Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show Turu : 40 € (Burj Khalifa Giriş Ücreti Dahil Değildir)
2. Gün 2.Gün DUBAİ

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Ferrari World turuna katılabilirler (Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Ferrari World turu çift doz aşısı olup üzerinden 14 gün geçen misafirlerimize yapılacaktır.) Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Sheikh Zayed Camii ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabi şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş olan oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. Turumuz ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından dünyaca ünlü Ferrari World'e geçiyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Dubai'ye geri dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Tekne Dhow Cruise (Marina) turuna katılabilirler. Dubai'nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai'nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşayacağımız keyifli gemi yolculuğunun ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.
Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Ferrari World Turu : 60 €
Akşam Yemekli Tekne Dhow Cruise (Marina) Turu : 75 €
3. Gün 3.Gün DUBAİ

Sabah kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Miracle Garden turuna katılabilirler. Yaklaşık 18 dönümlük arazi içinde 45 milyon çiçeği bir arada barından Dünyanın en büyük bahçesinde, kendinizi masal bahçesinde gibi hissedeceksiniz. Bahçenin en şaşırtıcı yönlerinden bir tanesi ziyaretçilerin her ziyaretinde farklı bir deneyim yaşamalarını sağlamak için her mevsim çiçek tasarımlarının değiştirilmesidir. Bu farklı deneyimin ardından otelimize transfer. Saat 15.00 hareketle dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler. 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde
Miracle Garden Turu : 45 €
Akşam Yemekli Çöl Safari Turu : 75 €
4. Gün 4.Gün DUBAİ

Otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek Dubai Frame ve Dubai Outlet Center turuna katılabilirler.150 metre yüksekliğinde,93 metre genişliğinde devasa bir resim çerçevesi düşünün? Gezegendeki en büyük resim çerçevesi olarak tanımlanan Dubai Frame'da Dubai'ye çok farklı bir çerçeveden bakacağınıza emin olabilirsiniz. Vereceğimiz fotoğraf molasından sonra Dubai'nin en büyük outletlerinden biri olan Dubai Outlet Center'a geçiyoruz. 1200'den fazla markayı içinde barından alış veriş merkezinde vereceğimiz zamanın ardından otelimize transfer. Geceleme otelde.
Dubai Frame ve Dubai Outlet Center Turu : 45 €
5. Gün 5.Gün DUBAİ - İSTANBUL

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Daha sonra havalimanına tranasfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yolları'nın G9283 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.00'da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 23.30'da İstanbul'a varışımızın ardından Talyatur hizmetlerinin sonu.
Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

VİZE DAHİL AİR ARABIA İLE DUBAİ 4* Golden Tulip Al Barsha vb. Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

İletişime Geç!
  • 0242 237 64 97
  • 0242 237 63 97
  • WhatsApp 0535 548 51 57
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
-SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDAN AİR ARABİA HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE İSTANBUL(SAW)-DUBAİ(SHJ) / DUBAİ(SHJ)-İSTANBUL(SAW) UÇAK BİLETİ
-HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
-ZORUNLU SİGORTA (15 €) (İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.)
-SEÇİLECEK OTEL KATEGORİSİNDE 4 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMASI
-ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
-PANORAMİK ÖĞLE YEMEKLİ ŞEHİR TURU
-DUBAİ ESKİ ÇARŞILAR TURU
-PROFESYONEL TALYATUR REHBERLİK HİZMETLERİ
-VİZE ÜCRETİ (YEŞİL PASAPORTLU MISAFIRLERE VIZE UYGULAMASI YOKTUR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ VİZE HAKLARINI ÜCRETSİZ VERİLECEK AKŞAM
YEMEKLİ ÇÖL SAFARİ TURU İLE KULLANACAKLARDIR.)
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
-YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA
HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 50 TL )
-PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR
-KİŞİSEL HARCAMALAR
-ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
-TOURİSM DİRHAM / OTEL VERGİSİ (OTEL KATEGORİSİNE GÖRE BELİRLENEN BU VERGİ KONAKLAYAN MİSAFİR TARAFINDAN OTEL RESEPSİYONUNA DİREKT OLARAK ÖDENECEKTİR. 2* VE 3* OTELLER İÇİN GECELİK 10 AED (YAKLAŞIK 3 EUR), 4* OTELLER İÇİN GECELİK 15 AED (YAKLAŞIK 4 EURO), 5* OTELLER İÇİN GECELIK 20 AED (YAKLAŞIK 5 EUR)'DİR.
-30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (ZORUNLU)
-COVİD-19 SİGORTASI (15 €) (ZORUNLU)

Benzer Turlar