Alaçatı Ot Festivali 1 Gece 2 Gün Tur Programı

 

ALAÇATI OT FESTİVALİ

                                                 

               

1 GECE 2 GÜN 5 YILDIZ PAKETİ
( YARIM PANSİYON KONAKLAMA )

 

 

 

Kalkış Yerleri: ANTALYA ANA CADDE ÜZERLERİNDEN
PROGRAM
1. Gün:

05.04.2019   ANTALYA - ALAÇATI
Akşam Servis araçlarımız bulunduğunuz bölgelerden belirtilen saatler de size en yakın caddelerden alarak ( ALANYA - MANAVGAT- SERİK – KEMER - BUCAK -  BURDUR VE ISPARTA ) bölgelerinden Araçlarımız Hareket Edecektir.2. Gün:

06.04.2019  – ALAÇATI –  ÇEŞME – İZMİR – KUŞADASI

- Sabahın Erken Saatlerinde Tahmini 08:30 da Alaçatı da Gözlerimizi Açıyoruz. 10. ALAÇATI OT FESTİVALİ Alanına Geçiyoruz Festival Alanında  Kahvaltı Molası ve Serbest Zaman Alaçatı’nın Arnavut Kaldırımlı Sokakları, Taş Evleri, Renkli Sokakları, Rüzgâr Güllerini Görüyoruz.Festival alanında ürün alışverişi ve gezimizi tamamlıyoruz.

- Festivalden Sonra Çeşme’ye Hareket Ediyoruz. Çeşme Kalesi ve 1528 Yılında Kanuni Sultan Süleyman Tarafından Yaptırılan Kervansarayı Görüyor ve Çeşmede 2 saat serbest Zaman da çeşme sahillerini ve caddelerini geziyoruz.  

-  Çeşme den Hareket İzmir Gezimize Başlıyoruz. Konak meydanından İzmir’in Sembolü Saat Kulesi ve Tarihi Vilayet Konağı , Ünlü Kemeraltı Çarşısı Lezzet noktaları, cıvıl  cıvıl Kaynayan Hisar önü, Hanlar, Hisar Camileri vb. güzelliklerini görme olanağı bulacağız. Bu tur da gözümüzde gönlümüzde karnımızda doyacak. Son Olarak Agora ve Tarihi Asansör Gezimizden Sonra Kuşadası’na Hareket Konaklama ve Açık Büfe Akşam Yemeği  (FANTASİA HOTEL DE LUXE KUŞADASI)  https://fantasia.com.tr/3. Gün:

07.04.2019    KUŞADASI – ŞİRİNCE – MERYEM ANA KİLİSESİ - EFES – ANTALYA

Sabah Otelde aldığımız acık büfe sabah  Kahvaltı sonrası saat 09.00 otel den çıkış yapacağız. Panoramik KUŞADASI Turu Sonrası  Şirince’ye Hareket Tarihi Rum Evleri – Matematik Köyü ve Şarap Mahzenleri ve Hediyelik Mağazaları Gezisi Bitiminde Meryem Ana Kilisesi Ziyaretin’ide yaptıktan sonra Öğle Yemeği Molası Yemekten sonra Efes Antik Kent Gezimizin ardından turumuzu tamamlayarak Antalya’ya hareket ediyoruz. TALYA TUR ile yaşanmış bu mutluluğu tekrar yaşamak dileklerimiz ile bir başka turda görüşmek üzere bir turumuzu daha burada bitiriyoruz. Sağlıcakla kalın bizimle kalın hoşça kalın.

 

00  - 06  YAŞ ARASI ÇOCUK
 KOLTUK İSTENİRSE..... 200 TLÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

 

  • Lux Otobuslerle Ulaşım ( Mercedes-Benz Travego vb.)
  • Zorunlu Seyahat Sigortası
  • 1 Gece  Otel Konaklama
  • Otelde Açık Büfe Kahvaltı
  • Otelde Açık Büfe Aksam Yemeği
  • Kokartlı Rehberlik

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 

  • Extra Harcamalar 
  • Otel de Alınan İçecekler
  • Yolda alınacak Sabah Kahvaltısı -Öğle Yemeği ve Akşam yemeği
  • Muze Ve Ören Yeri Girişleri


Notlar

TURUMUZ 46 KİŞİLİK LÜX OTOBUS İLE YAPILACAK OLUP REZERVASYON İÇİN İSİM YAZDIRAN İLK 44 KİŞİ TURA KATILACAKTIR. REZERVASYON İÇİN TUR BEDELİNİN % 50 Sİ ÖDENMESİ GEREKLİDİR. KALAN ÖDEME TUR ESNASINDA YAPILABİLİR.

TURA KATILACAK YOLCULARIMIZIN  BİZE BİLDİRMİŞ OLDUKLARI ALINIŞ NOKTALARINDAN SAAT KAÇTA ALINACAĞİ BİLGİSİ 2 GÜN ÖNCE BİLDİRİLECEKTİR.


İptal Şartları

Demircikara Mahallesi Burhanettin Onat Caddesi Arıtürk Sitesi A Blok No: 89/5 ( Eski KOMAŞ Yeni MİGROS karşısı ) Muratpaşa / ANTALYA
0535 548 51 57


Bu çıktı 20.04.2019 12:27 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.