UÇAKLI KARADENİZ

 • UÇAKLI KARADENİZ
 • UÇAKLI KARADENİZ
 • UÇAKLI KARADENİZ
 • UÇAKLI KARADENİZ
 • UÇAKLI KARADENİZ
 • UÇAKLI KARADENİZ
 • UÇAKLI KARADENİZ
İletişime Geç!
 • Telefon:
 • 0242 237 64 97
 • 0242 237 63 97
 • WhatsApp 05355485157

Hemen Rezervasyon Yapın

Hesaplama Aciklama

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Hakkında Genel Bilgiler UÇAKLI KARADENİZ

1. Gün

Antalya-Trabzon-Uzungöl-Ayder Yaylası

Siz değerli Misafirlerimiz ile sabah saat 8.50’de Antalya havaalanında buluşup checkin işlemlerini yaptıktan sonra Pegasus havayolları ile saat 9.50’de ki uçuşu ile seyahatimizi gerçekleştiriyoruz. Trabzon havaalanı karşılama daha sonrasında Atatürk Köşkü’ne doğru yolculuğumuza başlıyoruz.Atatürk Köşkü ziyaretimizden sonra Ayasofya geçiyoruz. Ayasofya‘yı gezip Uzungöl’e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Uzungöl’de ki serbest zamanımızın ardından Ayder yaylasında ki kalacağımız otele doğru yolculuğumuza başlıyoruz.Fırtına Vadisi ve Deresi’nin eşsiz manzarası eşliğinde otele geçip dinleniyoruz.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
(Natura Lodge Otel- Ayder)

2. Gün

Ayder Yaylası – Avusor Yaylası – Huser Yaylası

Otelimizde yaptığımız sabah kahvaltısının ardından;
Yaklaşık 2400 m. rakımda bulunan ve 100 - 150 hanedan oluşan Laz yaylası olarakta bilinen  Avusor Yaylası’na çıkıyoruz. Avusor Yaylasın’da ki gezimizden sonra Dileyen misafirlerimiz ile buzul göllerinden olan Dobacelazena gölü’ne 1 saatlik yürüyüş ile ulaşıp fotoğrafladıktan sonra Avusor Yaylası’nda öğle yemeği molamızı veriyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından Ayder'in girişinin sol tarafını tutan dağlara yerleşmiş , rakımı ve konumu açısından Ayder'e bağlı tüm yaylalar ve sıralı Kaçkar Dağları'nın eşsiz manzarasını görme imkânı sunan Huser Yaylası’na çıkıyoruz. Bölgenin en iyi manzaralı yaylası olup , hele bir de hava güneşli ise bakmaya doyamayacağınız bir manzaraya sahip olan Güneyde Kaçkar Altıparmak Dağları'ndan başlayıp, Kaçkar Kemerli, Kaçkar Kavrun ve Kaçkar Verçenik Dağları'na kadar kesintisiz bir manzarayı kuş bakışı fotoğraflayıp çay ve kahve molamızın ardından Ayder yaylası’n daki tesisimize geçerek dinleniyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde
(Natura Lodge Otel- Ayder )

3. Gün

Ayder Yaylası – Gito Yaylası - Badara Yaylası

Otelde yaptığımız sabah kahvaltısının ardından; Medeniyetin hep var olduğu köy olarakta bilinen Çinçiva köyü (Şenyuva ) ile turumuza başlıyoruz. Köyü panoramik olarak gördükten sonra ilçe merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta ve bölgenin en değerli eserlerinden olan Zilkale ile turumuza devam ediyoruz. Debi bakımından bölgenin en yüksek şelalelerinden olan Palovit Şelalesi görüp fotoğrafladıktan sonra Dünyanın nadir bölgelerinde bulunan ve tarak yapımında hammadde olarak kullanılan Şimşir Ormanları’nı ziyaret ediyoruz. Akabinde öğle yemeği molamızı veriyoruz ve Gito Yaylası’na doğru seyahatimize başlıyoruz. Ayaklarınızın altında bembeyaz bir örtü ve manzarasıyla yeşili ve maviyi bir başka fotoğraflayabileceğiniz Gito Yaylası’nı gördükten sonra Badara Yaylası‘da gezerek programımızı dönüşte Tarihi Kemer Köprü’de verdiğimiz fotoğraf molası ile turumuzu tamamlayıp Dikkaya Köyü’nde ki konaklama ve akşam yemeğini yiyeceğimiz otele doğru geçiyoruz.
(Huzur konak veya Vaveyla Dağ Evi)

4. Gün

Pokut Yaylası – Sal Yaylası – Trabzon - Antalya

Otelde yaptığımız sabah kahvaltısının ardından; Güne yaklaşık 2032 metre yükseklikte olan Pokut Yaylası ile turumuza başlıyoruz. Bulutların üstünde eşsiz manzaraya sahip olan bu yaylada yürüyüş ve serbest zamanımızı değerlendirdikten sonra öğle yemeği molamızı veriyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından Sal yaylası'na geçiyoruz. Yaklaşık 2000 metre yükseklikte olan yaylada serbest zamanımızın ardından turumuzu tamamlayıp akşam saat 20.20 ‘de ki uçağımız için Trabzon Havaalanı'na geçiyoruz. Saat 19.20’de checkin işlemlerinden sonra saat 23.00 gibi Antalya’ya ulaşıp bir başka Talya Tur programında görüşmek üzere diyerek vedalaşıyoruz.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  19 Ağustos • 09 Eylül
  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  19.08.2021Tur Bedeli1.750,00 TL2.200,00 TL 1.750,00 TL0 - 6 Yaş 200,00 TL
  7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
  -Taksitler »
  09.09.2021Tur Bedeli1.750,00 TL2.200,00 TL 1.750,00 TL0 - 6 Yaş 200,00 TL
  7 - 12 Yaş 1.500,00 TL
  -Taksitler »

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Uçak biletleri
  Ulaşım
  Konaklama
  Otelde Alınan Sabah kahvaltıları ve Akşam yemekleri
  Seyahat Sigortası
  Yerel Rehberlik Hizmeti
  Yayla Evleri Konaklama Yapılacaktır

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Kişisel harcamalar
   Öğle yemekleri
   Müze ve Ören yeri girişleri
   Otelde Alınan ekstralar

  Ek Bilgiler

  Genel Şartlar

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  UÇAKLI KARADENİZ Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?