Zaandam ile Kanada & New England

Hemen Rezervasyon Yapın

Hesaplama Aciklama.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Zaandam ile Kanada & New England Hakkında Genel Bilgiler

1. Gün

İSTANBUL – MONTREAL

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 12.00’de buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayolları’nın TK35 no’lu seferi ile saat 14.05’de Montreal’e hareket. Yerel saat ile 17.40’da varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Giriş işlemlerinden sonra odanıza yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

2. Gün

MONTREAL/ST. LAWRENCE NEHRİ'NDE SEYİR

(Arzu eden misafirlerimiz bugün erken saatten itibaren gerçekleşecek ekstra Montreal şehir turuna katılabilir.) Otelden çıkış işlemleri sonrası öğlen Montreal Limanı’nda demirli olan Zaandam Gemisi’ne transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından odanıza yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz saat 16.00’da limandan hareket edecektir.Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

3. Gün

QUEBEC CITY

Geminin limana varış saati 07:00, geminin limandan kalkış saati 17:00

4. Gün

ST. LAWRENCE KÖRFEZİ\'NDE SEYİR

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere bir çok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

5. Gün

CHARLOTTETOWN

Geminin limana varış saati 08:00, geminin limandan kalkış saati 17:00

6. Gün

SYDNEY

Geminin limana varış saati 08:00, geminin limandan kalkış saati 17:00

7. Gün

HALIFAX

Geminin limana varış saati 08:00, geminin limandan kalkış saati 16:00

8. Gün

BAR HARBOR

Geminin limana varış saati 07:00, geminin limandan kalkış saati 17:00

9. Gün

BOSTON - İSTANBUL

Gemimiz yerel saat ile 07.00'de Boston Limanı’na yanaşmış olacaktır. Gemide alınan kahvaltı ve çıkış işlemleri sonrası limanda bizleri bekleyen aracımız ile Boston Havalimanı’na transfer. Arzu eden misafirlerimiz transfer öncesi ekstra Boston şehir turuna katılabilir yada transfer sonrası valizlerini havalimanı emanetine bırakarak check-in saatine kadar şehirde serbest zaman geçirebilir. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayolları’nın TK82 no’lu seferi ile saat 23.45’te İstanbul Havalimanı’na hareket. Geceleme uçakta.

10. Gün

İSTANBUL

Yerel saat ile 16.10’da İstanbul Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali
Tur Hareket Tarihleri:
01, 15, 29 Mayıs

01.05.2020 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

 • Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  01.05.2020İç Kabin 1729.00 €- ---Taksitler »
   Kısıtlı Manzaralı Dış Kabin 1829.00 €- ---Taksitler »
   Dış Kabin 1929.00 €- ---Taksitler »
   Balkonlu Kabin 2529.00 €- ---Taksitler »

15.05.2020 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

 • Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  15.05.2020İç Kabin 1729.00 €- ---Taksitler »
   Kısıtlı Manzaralı Dış Kabin 1829.00 €- ---Taksitler »
   Dış Kabin 1929.00 €- ---Taksitler »
   Balkonlu Kabin 2529.00 €- ---Taksitler »

29.05.2020 Tarihli Tur İçin Fiyatlar

 • Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  29.05.2020İç Kabin 1779.00 €- ---Taksitler »
   Kısıtlı Manzaralı Dış Kabin 1879.00 €- ---Taksitler »
   Dış Kabin 1979.00 €- ---Taksitler »
   Balkonlu Kabin 2579.00 €- ---Taksitler »
Zaandam Hakkında Genel Bilgiler

Gemi Görselleri

 • Zaandam

Kabinler

Yeme ve İçme

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Limanlar

-

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 

 • Türk Havayolları ile İstanbul - Montreal / Boston - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Montreal’de birinci sınıf, merkezi otelde 1 gece konaklama
 • Gemide 7 gece-8 gün tam pansiyon konaklama ve gemi içerisindeki tüm aktiviteler
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • Tecrübeli rehberlik hizmeti (Yeterli kişi sayısı sağlandığı takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.) 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
 • Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme, internet vb.)
 • Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
 • Havalimanı & Liman vergileri
 • Seyahat sağlık ve iptal sigortası
 • Geminin servis personeli bahşişleri
 • Vize ücreti
 • Yurtdışı çıkış harcı 
Ek Bilgiler

• Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Holland America Line şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten yetkili acenta sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü yetkili acenta programın içeriğini ve hizmet içeriğini bozmadan günlerde oynama yapabilir.
• Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
• Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.
• Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
• Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlar dahil).
• Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
• Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.
• Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.
• Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
• Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.
• Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda geminin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da yetkili acenta sorumlu olmayacaktır.
• Gemi seyahatinizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.
• Vize alımları için en az 30 iş günü bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Zaandam ile Kanada & New England Hakkındaki görüşleriniz

Benzer Turlar