BANGKOK'DAN BALİ'YE

İletişime Geç!
 • Telefon:
 • 0242 237 64 97
 • 0242 237 63 97
 • WhatsApp 05355485157

Hemen Rezervasyon Yapın

Hesaplama Aciklama

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Hakkında Genel Bilgiler BANGKOK'DAN BALİ'YE

BANGKOK'DAN BALİ'YEX Large Paket (Opsiyonel)Large Paket (Opsiyonel)Akşam Etkinlikleri

1. GÜN: İSTANBUL – BANGKOK  

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşmamız ile programımız başlıyor. Ardından Türk Havayollarına ait TK58 sefer sayılı uçak ile Bangkok’a hareket ediyoruz. Gecemiz uçak yolculuğu ile geçiyor.


2. GÜN: BANGKOK

Yaklaşık on saatlik bir uçuşun ardından Bangkok’a varıyoruz. Pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından alanda bizleri bekleyen özel araçlarımız ile şehir turumuz için hareket ediyoruz. Turumuz esnasında 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğindeki Uyuyan Buda, Oturan Buda, Altın Buda, eski ve yeni Parlamento binaları ve Kraliye Caddesi  görülecek yerler arasında.  Gezilerimizin sonrası otelimize transfer ve check in yapıyoruz.. Arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Kanallar turuna katılabilirler. Kanallar turumuzda motorlu kayığımızla birbirilerine bağlı irili ufaklı kanallar arasında yol alıp yerel halkın yaşamını başka bir açıdan gözlemleme imkanı bulacağız.  Konaklama otelimizde

Kanallar Turu                


3. GÜN: BANGKOK

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği yüzen çarşı turuna  katılabilirler. Otelimizden hareket ederek yaklaşık 1,5 saat yol alıyoruz. Ardından Asya’ya özgü uzun kuyruklu motorlarla yüzen çarşıya doğru hareket ediyoruz. Yüzlerce su kanalı arasında kurulmuş olan köyleri görerek yüzen çarşıya ulaşıyoruz. Yerel halkın küçük kanolarla tezgahlar kurduğu bu rengarenk çarşıda çeşitli hediyelik eşyalar , el emeği eserler ve yerel meyve-sebzeler satılmaktadır. Burada alışveriş için bir süre mola veriyoruz. Gezilerimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Siam Niramit Show’a katılabilirler. Konaklama otelimizde.

Yüzen Çarşı Turu                 

Siam Niramit Show              


4. GÜN: BANGKOK-BALI-UBUD

Kahvaltının ardından Bali uçuşumuzu gerçekleştirmek adına havalimanına hareket ediyoruz. Denpasar’a varışımızı takiben Panaromik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Jagatnatha Tapınağı, Bajra Sandhi ce Niti Mandala anıtları göreceğimiz yerler arasındadadır. Ardından Ubud’daki otelimize transfer.  Konaklama otelimizde.


5. GÜN:  UBUD

Kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Kintamani (Volkan) turuna katılabilirler.

Bu turumuzda ilk olarak Bali’nin yerel dansı olan “Barong Dansını”   izlemek üzere Batubulan köyüne hareket ediyoruz. İyi ile kötünün mücadelesinin anlatıldığı bu güzel performansın ardından sanatçılar köyü Celuk’a hareket ediyoruz. Celuk’ta gümüş ve ahşabın maharetli ellerde nasıl birer sanat eserine dönüştüğünü görme imkanı bulacağız. Ardından Batur Volkanı’nın eşsiz güzelliğini görmek ve krater gölü manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi almak üzere Kintamani’ye gidiyoruz. Yemeğin ardından Kutsal Su Tapınağı olarak da bilinen Tirta Empul tapınağını ziyaret ediyoruz. Tapınak gezimiz sonrası Gunung Kawi Kraliyet anıtlarını ziyaret ediyoruz.

Gezilerimizin ardından Tegalalang pirinç teraslarını görme imkanı buluyoruz. Turumuzun bitiminde otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

Kintamanı (Volkan) Turu 


6. GÜN:  UBUD-BALİ (Benoa)

Kahvaltının ardından Tanjung Benoa’ya hareket ediyoruz. Check in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz (14:00 sonrası) Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra olarak düzenlenecek “Kecak Dansı ve Uluwatu Tapınağı” turuna katılabilirler.

Rehberimizin belirteceği saatte lobide buluşup Uluwatu Tapınağı’na gitmek üzere hareket edeceğiz.Deniz seviyesinden 100 mt yüksekte bulunan ,etrafı ormanlarla çevrili bu güzel tapınağı gezip , ardından Rama ve Shinta’nın aşkını anlatan mitolojik dans gösterisini izleme imkanı bulacağız. Gösterinin ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

Kecak Dansı ve Uluwatu Tapınağı  


7. GÜN BALİ (Benoa)

Kahvaltının ardından serbest gün. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek “Bali Esintileri”  turuna katılabilirler.

Otelimizden Klungkung bölgesine doğru hareket ediyoruz. İlk ziyaret noktamız Kerta Gosa antik mahkeme binası. Ziyaretimiz sonrası yolculuğumuza eşsiz manzaralar eşliğinde Bukit Jambul bölgesine doğru devam ediyoruz. Bali Hinduizmi’nin Ana Tanrıçası Besakih tapınağını ziyaret edip, Hinduizm ile ilgili detaylı bilgi ediniyoruz. Yerel bir restoranda alacağımız yemeğin ardından meşhur Luwak kahvesinin ve Endonezya baharatlarının yetiştiği tarlaları ziyaret ediyoruz. Ardından Bali’nin en güzel tapınaklarından olan,  Bangli Krallığı’nın merkez tapınağı Kehen’i ziyaret ediyoruz. Son durağımız geleneksel kapıları ile ünlü Penglipuran Köyü olacak.

Ardından otelimizie dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

Bali Esintileri Turu     


8. GÜN BALİ (Benoa)

Kahvaltının ardından serbest gün. Öğlen odalarımızı boşaltıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Tanah Lot&Taman Ayun Turu’na katılabilirler. İlk durağımız Taman Ayun tapınağı olacak. İsmi güzel bahçe anlamına gelen bu güzel tapınağı ve bahçelerini görme imkanı bulacağız. Ardından Alas Kedaton Maymun Ormanlarından geçerek Tanah Lot tapınağına varacağız.Tapınağı gezdikten sonra hüneşin okyanus üzerinde batışını izleme imkanı bulacağız. Ardından otelimizie dönüyoruz  Rehberimizin belirttiği saatte buluşup havalimanına hareket ediyoruz. Havalimanına varışımızı takiben check-in  işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Türk Havayollar TK 67 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz.

Tanah Lot&Taman Ayun Turu   


9. GÜN:  İSTANBUL  

 Yaklaşık 14 saatlik bir uçuşun ardından İstanbul Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

285 $ Yerine 250 $

Kanallar turu                                    $ 35,00 

Yüzen Çarşı Turu                             $ 50,00 

Kintamanı (Volkan) Turu                 $ 60,00

Kecak Dansı ve Uluwatu Tapınağı  $ 30,00 

Bali Esintileri Turu                             $ 75,00 

Tanah Lot&Taman Ayun Turu          $ 35,00

220 $ Yerine 200 $

Yüzen Çarşı Turu                         $ 50,00 

Kintamanı (Volkan) Turu             $ 60,00 

Bali Esintileri Turu                        $ 75,00 

Tanah Lot&Taman Ayun Turu     $ 35,00

Siam Niramit Show   $ 50,00

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Hava Yolları ile İstanbul – Bangkok / Denpasar– İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
  • Havalimanı vergiler
  • Bangkok’da 4* otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama
  • Ubud’da 4* otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama
  • Bali’de  deniz kenarında 4* otelde  2 gece oda kahvaltı konaklama
  • Programda belirtilen tüm panoramik ve şehir turlar
  • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
  • Türkçe rehberlik hizmetleri

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu  
  • Programda belirtilmeye tüm yemekler
  • Şahsi harcamalar, tüm içecekler
  • Ekstra turlar ve programda belirtilmeyen yemekler
  • Seyahat Sigortası
  Ek Bilgiler

  SIKÇA SORULAN SORULAR


  Sağlık

  Bangkok ve Endonezya’ya girişlerde herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Yenilecek yemeklerde sağlığınızı olumsuz etkileyecek bir sorun olacağınız sanmıyoruz. Musluk suyu içmemenizi öneririz.

  Vize Bilgileri

  Umuma Mahsus,Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri ise, anılan ülkelere yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır.

  Uçuş Süreleri

  İstanbul – Bangkok arası uçuş  9 saat 15 dakika, Denpasar- İstanbul arası uçuş ise 13 saat 50 dk sürmektedir.

  Para Birimi

  Tayland para birimi Baht (THB) Endonezya’nın para birimi IDR Endonezya Rupiahı dır. Seyahatiniz esnasında yanınıza Dolar almanızı öneririz.

  Saat Dilimi

  Bali ile Türkiye arasında 5, Bangkok ile Türkiye arasında 4 saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Bali’de  17:00 , Bangkok’da 16:00 dır

  Telefon Kullanımı

  Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır. Bazı bölgelerde iletişim sıkıntılı olabilir

  Kıyafet ve Gerekli

  Eşyalar

  Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.

  Yemek Kültürü

  Güney Doğu Asya’da tavuk, deniz mahsulleri oldukça yaygındır. Yemeklerde yöreye özgü baharatlar kullanılır .

  Elektrik

   Elektrik 230 volt olsa da kalınacak otellerde 220 volt elektrik kullanılmaktadır. Prizler A tipi ikili ve B tipi üçlü prizlerdir. Prizlerin örnekleri şu adreslerden görülebilir: http://www.iec.ch/worldplugs/t... ve http://www.iec.ch/worldplugs/typeB.htm. Adaptör getirmeniz gerekecektir.

  Alışveriş

  Hediyelik eşyalar dışında gidilen ülkeye özgü el saatları ürünleri ve doğal yiyecek ve içecek türü şeyler bulamanız mümkündür.  Uçuş Adı:ISTANBUL - BANGKOK
  Buluşma:2021-09-18T15:00:00
  Kalkış:2021-09-18T17:55:00
  Varış Tarih:2021-09-19T07:30:00
  Varış Havalimanı:BKK
  Kalkış Havalimanı:IST
  Varış Havalimanı:Bangkok
  Kalkış Havalimanı:İSTANBUL
  Havayolu:Türk Havayolları
  Uçuş Kodu:TK 58

  Uçuş Adı:DENPASAR - İSTANBUL
  Buluşma:T:00
  Kalkış:2021-09-25T21:00:00
  Varış Tarih:2021-09-26T04:55:00
  Varış Havalimanı:IST
  Kalkış Havalimanı:DPS
  Varış Havalimanı:İSTANBUL
  Kalkış Havalimanı:Denpasar
  Havayolu:Türk Havayolları
  Uçuş Kodu:TK 067

  Genel Şartlar

  Otel Çocuk Yaş Sınırı Kota Çift Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Tek Kişilik Ekstra Bebek Ekstra Çocuk
  Bangkok: 4* Citrus 11 vb https://www.citrus11sukhumvit.com/en/ Ubud: 3* The Evitel vb https://www.booking.com/hotel/id/the-evitel-resort-ubud.tr.html Bali: 3* İbis Benoa vb https://www.booking.com/hotel/id/ibis-styles-bali-benoa.tr.html 12 6 1679 USD 1679 USD 2029 USD 250 USD 1629 USD
  Bangkok: 4* Citrus 11 vb https://www.citrus11sukhumvit.com/en/ Ubud: 3* The Evitel vb https://www.booking.com/hotel/id/the-evitel-resort-ubud.tr.html Bali: 3* İbis Benoa vb https://www.booking.com/hotel/id/ibis-styles-bali-benoa.tr.html 12 8 1629 USD 1629 USD 1979 USD 250 USD 1579 USD
  Bangkok: 4* Citrus 11 vb https://www.citrus11sukhumvit.com/en/ Ubud: 3* The Evitel vb https://www.booking.com/hotel/id/the-evitel-resort-ubud.tr.html Bali: 3* İbis Benoa vb https://www.booking.com/hotel/id/ibis-styles-bali-benoa.tr.html 6 4 1529 USD 1529 USD 1879 USD 250 USD 1479 USD
  Bangkok: 4* Citrus 11 vb https://www.citrus11sukhumvit.com/en/ Ubud: 3* The Evitel vb https://www.booking.com/hotel/id/the-evitel-resort-ubud.tr.html Bali: 3* İbis Benoa vb https://www.booking.com/hotel/id/ibis-styles-bali-benoa.tr.html 12 6 1729 USD 1729 USD 2079 USD 250 USD 1679 USD

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  BANGKOK'DAN BALİ'YE Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?