THY İLE NEWYORK(3)-ORLANDO(2)-MİAMİ(3) 8 GECE 9 GÜN 3* OTELLER

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a

1. Gün 1.Gün İSTANBUL - NEW YORK

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Kappatur  kontuarında 05:35 de buluşma ve Türk Havayolları’nın TK003 sefer sayılı uçağı ile 08:35’de New York’a hareket. Yaklaşık 12 saatlik uçuşumuzun ardından yerel saat ile 11:30’de New York JFK havalimanına varış ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile New York’a transfer.Amerika da nüfus yoğunluğu en büyük şehri olan New York;Gökdelenleri, caddeleri, lokantaları, alışveriş merkezleri ve insanlarıyla,turistleri cezbetmektedir. Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx ve Staten Island ile birlikte New York şehrini oluşturan 5 ana bölge vardır.Pek çok ünlü simge yapılar, müzeler, üniversiteler ve turistik mekanlar Manhattan’da bulunmaktadır.New York birçok Amerikan kültürel hareketinin doğum yeridir. Edebiyat ve görsel sanatlarda Harlem Rönesansı, resimde soyut ekspresyonizm (New York Ekolü), müzikte hip hop, punk, salsa ve Tin Pan Alley bu hareketlerden bazılarıdır.Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan New York Şehir turuna katılabilir. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası,Madison Square,Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazılarıdır.Serbest zaman.Çeşit çeşit birbirinden lezzetli cheescakelerin tadını çıkartacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

New York Şehir Turu : 70 $ ( Kişi Başı)

2. Gün 2.Gün NEW YORK

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz alternatif olarak düzenleyeceği Özgürlük Anıtı,Adım Adım New York ve Empire State Building Turu’na katılabilirler. ABD’nin sembolü haline gelmiş yapıyı yakından görme ve fotoğraflama şansını bulabileceğiz. Tekne ile Liberty adasına gideceğiz.Bakırdan yapılan Özgürlük Heykeli,Fransa tarafından kuruluşunun 100.yılı nedeniyle ABDye hediye edilmiştir,Heykel, sağ elinde bir meşale, sol elinde ise bir tablet tutar. Tabletin üstünde 4 Temmuz 1776 tarihi (Bağımsızlık Bildirgesinin tarihi) yazılıdır. Heykelin başındaki taç ın 7 sivri ucu 7 kıtayı veya 7 denizi simgeler.Turumuzun ardından New York’a dönüş. Brooklyn ile Manhattan birbirine bağlayan Brooklyn Köprüsüne gideceğiz ardından Central park’a gideceğiz ve serbest zaman.Grand Central Station ve Bryant Park göreceğiz ve dünyanın en yüksek gökdelenleri arasında 4.sırada olan Empire State Building gökdeleninin 86.katına çıkacağız.New York manzarasının keyfini çıkartacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Özgürlük Anıtı, Adım Adım New York ve  Empire State Building Turu: 140 $ ( Kişi Başı)

3. Gün 3.Gün NEW YORK

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz alternatif olarak düzenleyeceği New Jersey Atlantic City Turu’na katılabilirler.Atlantic city uzun renkli sahili,eğlence parkları,birbirinde güzel restauratları ve kumarhaneleriyle ünlüdür. Atlantic city de alışveriş yapabilirsiniz. Atlantic city’e sadece alışveriş için çok fazla turist geliyor.Dünyaca ünlü markaların yeni sezon ürünlerini bulabileceğiniz gibi outlet mağazalardan çok uygun fiyatlarla alışveriş yapabileceksiniz.daha sonra birbirinden güzel restaurantlarda lezzetli deniz ürünlerini tadabilirsiniz ve Okyanus kenarı Broardwalk’larda yürüyüş yapıp,hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz.Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

New Jersey Atlantic City Turu : 90 $ ( Kişi Başı)

4. Gün 4.Gün NEW YORK - ORLANDO

Havalimanına transfer ve American Airlines’a ait AA 1777 sefer sayılı uçuş ile saat 07.55’te Orlando’ya uçuş. Saat 10.39’da varışımızın ardından ve havalimanında bizleri bekleyen otobüsümüz ile otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız  eşliğinde alternatif olarak organize edilecek Kennedy Uzay Üssü Turu’na katılabilirler.Burası 1968 yılından itibaren NASAnın insanlı uzay uçuşlarında kullanılmış ve günümüzde mevcut üçuzay mekiği nin fırlatma ve gözetme tesisi olarak kullanılan uzay merkezidir. ABD’nin uzay araştırmaları esnasında ürettiği araçların füzelerin ve füze rampalarının halka sergilendiği bir park niteliğindedir.Veya bir diğer alternatif olarak dileyen misafirlerimiz Walt Disney World Turu’na katılabilirler. 110 km² lik bir alanı kapsayan dünyanın en çok ziyaret edilen tatil mekanıdır.Dünyaca ünlü çizgi film karakterleri ve şovlar sizleri bekliyor.Alışveriş ve eğlenceye doyacağımız Disneyland turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Kennedy Uzay Üssü turu: 100 $ ( Kişi Başı)

Walt Disney World Turu : 210 $ ( Kişi Başı)

5. Gün 5.Gün ORLANDO

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan dünyaca ünlü Universal Film Stüdyoları Turuna  katılabilirler. Bu turda dünyanın en ünlü filmlerinin bire bir boyutlarda yaratılan film platolarında filmin içinde olacak ve filmi sanki gerçekmiş gibi yaşayacaksınız.Bununla birlikte film hileleri ve showların bulunduğu park görülecektir.Stüdyo turunun sonunda, ziyaretçilerin, bir filmi izlerken kafalarında uyanan, "acaba bu filmi hangi ülkede veya kasabada çekmişler, bu güzel sokak nerede" gibi soruların tüm cevapları da ortaya çıkmış oluyor. Universal Stüdyoları nın sınırları içerisinde yapılmış hayali şehir ve sokaklardan ibaret ve çıplak gözle bakıldığında maket olduğu çok rahatlıkla algılanan tüm bu yapıların kamera objektifinden geçtiğinde gerçek dünyadakilerle tıpatıp aynı hale gelmesi, sinema dünyası ve teknolojinin gerçeklik algısıyla ne kadar oynadığını bir kez daha gözler önüne seriyor. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Universal Film Stüdyoları turu: 210 $ ( Kişi Başı)

6. Gün 6.Gün ORLANDO-MİAMİ

Sabah Miami’ye hareket.Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Sawgrass Mills Outlet Turu’na katılabilirler.Dünyaca ünlü markaları indirimli fiyatlara satın alabileceksiniz. Outlet turumuzun ardından Miami otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Saw Grass Outlet Turu :60 $ (Kişi Başı)

7. Gün 7.Gün MİAMİ

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Miami Şehir Turu ve Yıldızlar Adası Turu’na katılabilirler.Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi,  Kübalı göçmenlerin oturduğu ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Turdan sonra alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Yıldızlar Adası turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Miami Şehir Turu ve Yıldızlar Adası Turu :  120 $  (Kişi Başı)

8. Gün 8.Gün MİAMİ

Tüm gün serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Key West Turu’na katılabilirler.Key West Florida Keys ada grubunun en ucunda bulunur.Bu adaları birbirine bağlayan köprülerden geçerken okyanusun keyfini çıkartacak ve birbirinden güzel fotoğraflar çekme fırsatınız olacak.Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın evi çok bar ve restaurantların bulunduğu caddesi göreceğimiz yerler arasındadır.Meşhur Misket limonlu Amerikan kökenli ‘Key Lime Pie’  turtaları tadabileceksiniz. Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Key West Turu :130 $  (Kişi Başı)

9. Gün 9.Gün MIAMI-İSTANBUL

Sabah odaların boşaltılması ve check out işlemleri ardından serbest zaman.Dileyen misafirler rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Miami Soutbeach Turu’na katılabilirler.Miami sahil deniz ve güneşin keyfini çıkartabilirsiniz.Turumuzun ardından rehberimizin belirleyeceği saatte Miami Havaalanına transfer.Türk Havayolları’na ait TK078 sefer sayılı uçuş ile saat 22:05’da İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile ertesi gün 17:20’da İstanbul’a varış ve Kappatur hizmetlerinin sonu.

Miami Soutbeach Turu :40 $  (Kişi Başı)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
-TÜRK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL - NEW YORK / MİAMİ -İSTANBUL EKONOMİ SINIF UÇAK BİLETİ, -NEW YORK - ORLANDO ARASI İÇ HAT UÇUŞU -HAVALİMANI VERGİLERİ (250 USD ) -ZORUNLU SİGORTA (30 USD )( İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE İPTAL İADESİ YOKTUR.) -TÜM ALAN - OTEL - ALAN VE ORLANDO - MIAMI ARASI OTOBÜS İLE TRANSFER, -NEW YORK (3),ORLANDO (2), MİAMİ (3) GECE TOPLAM 8 GECE KONAKLAMA, -PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ.
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
-AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ VİZESİ (210 USD ) -YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 50 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR) -SABAH KAHVALTILARI -İÇ HAT BAGAJ ÜCRETLERİ (23 KİLO SINIRI İLE BAGAJ BAŞINA 1. BAGAJ 30 USD, 2. BAGAJ 40 USD IR. 23 KİLONUN ÜZERİNDEKİ HER BAGAJ İÇİN 150 $ CEZA UYGULAMAKTADIRLAR. TÜM AMERİKAN HAVAYOLLARINDA AYNI KURAL BULUNMAKTADIR) -PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR, -ŞAHSİ HARCAMALAR -ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ(GÜNLÜK KİŞİ BAŞI 5 USD) (ISTEGE BAGLI) -PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI) -MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI) -50.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI ( 30 USD ) (ISTEGE BAGLI) -ANKARA,IZMIR ICHAT BAĞLANTI 150 USD ,DIGER ILLER 150 USD KIBRIS 150 USD (İSTEGE BAGLI) -ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI) (60 USD)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

THY İLE NEWYORK(3)-ORLANDO(2)-MİAMİ(3) 8 GECE 9 GÜN 3* OTELLER Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?