TURK HAVAYOLLARI ILE PORTO LIZBON (LIS OPO) 3*4* OTELLER

İletişime Geç!
 • Telefon:
 • 0242 237 64 97
 • 0242 237 63 97
 • WhatsApp 05355485157

Hemen Rezervasyon Yapın

Hesaplama Aciklama

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Hakkında Genel Bilgiler TURK HAVAYOLLARI ILE PORTO LIZBON (LIS OPO) 3*4* OTELLER

1. Gün

1.Gün İSTANBUL-LİZBON


Siz değerli misaifirlerimiz ile İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Türk Hava Yolları kontuarı önünde 09:50'de buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerini takiben TK 1759 tarifeli seferi ile saat 11:50’de LİZBON’a uçuş. 14:50’de Lizbon’ varış ve Lizbon panoromik şehir turu. Portekiz’in başkenti olan Lizbon’da Sao Jorge Kalesi, Belem Kulesi ve 25 Nisan Köprüsü göreceğimiz yerler arasındadır turumuz sonrası otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek Outlet Turu’na katılabilirler.Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak Yemekli-Müzikli Fix Menü Fado Müzikli Show turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Yemekli-Müzikli Fix Menü Fado Müzikli Show : 50 € (kişi başı)
Outlet Turu : 30 € (kişi başı)

2. Gün

2.Gün LİZBON


Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak Sintra-Roca Burnu Cascais ve Estoril Turu’ na katılabilirler. Bu turumuza Sintra ile başlayıp, UNESCO’ nun dünya mirası listesinde yer alan, Sintra Kraliyet ailesi tarafından av ve mesire yeri olarak kullanılmış kentin merkezindeki mutfak bacaları ile meşhur Şehir Sarayı’ nı ziyaret edeceğiz. 1147 yılında Portekiz kralı tarafından fetih edilene kadar Mağribilere ait olan sarayda yer alan 15. yüzyıl Portekiz ve İspanyol çini koleksiyonuna hayran kalacaksınız. Daha sonra kentin tarihi kısmında gezme ve yemek için serbest zamanımız olacak. Serbest zamanın ardından Avrupa’ nın en batı ucu olan Roca Burnu’ na (Cabo da Roca) devam edeceğiz. Guincho Burnu ve Boca do Inferno kayalığını ziyaret ettikten sonra yazlık evleri ve bahçeleri ile ünlü şık bir banliyö semti olan Cascais’ te serbest zamanımız olacak. Dönüşte ise Casino’ su ile meşhur Estoril’ e uğrayacağız. Alternatif tur sonrası otelimize transfer Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak Outlet Turu’na katılabilirler. Alternatif tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Sintra-Roca Burnu Cascais ve Estoril Turu : 75€ ( kişi başı )

3. Gün

3.Gün LİZBON - PORTO


Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından check out işlerini yapıp otelden ayrılıyoruz ve özel otobüsümüzle Porto’ya hareket ediyoruz.Lizbon dan Porto’ya geçiş esnasında dileyen misafirlerimiz yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan Obidos-Nazare-Aveiro Turu'na katılabilirler. İlk olarak daracık sokakları,çiçeklerle ve şehrin altın çağından kalma yapılarla bezeli,surlarla çevrili ortaçağ şehri Obidos ‘u yürüyerek keşfediyoruz. Ardından sahil kasabası Nazare’yi gördükten sonra Portekiz’in Venediği olan Aveiro’ya gidiyoruz.Aveiro; rengarenk gondollora,kanallara ve çok zengin bir mutfağa sahiptir. Alternatif tur sonrası Porto’ya hareket. Varışımızı takiben Porto panoromik şehir turu ve otelimize transfer . Geceleme otelimizde.
Obidos-Nazare-Aveiro Turu : 70 € ( kişi başı )

4. Gün

4.Gün PORTO


Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel aracımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek Braga-Guimaraes Turu’na katılabilirler. Özel aracımız ile Braga’ya doğru yola çıkıyoruz. Braga Portekizin 3 üncü büyük şehridir ve ülkenin dinsel merkezi olarak kabul edilir. Braga Katedrali’ni gördükten sonra, Portekiz’in doğduğu yer olan Guimaraes’e doğru yola çıkıyoruz. Portekiz’in ilk Kralı D. Afanso Henriques Guimaraes’de doğmuş ve yaşamını burada sürdürmüştür. Eski sur içi, Toural Meydanı, Guimares kalesi ve Bragança Dükleri sarayı’nı görüyoruz. Turumuzun ardından Porto’ya hareket. Akşam dileyen misafirlerimiz hava şartlarının da elverişli olması halinde rehberimizin alternatif olarak düzenleyeceği Porto Tekne Turu’na katılabilirler. Atlantik Okyanusu’na akan Douro Nehri’nin kuzeyinde bulunan sehir merkezinin kıyı kısmı olan “Ribeira” eski binaları, balkonlarda asili camasirları, binalarin altindaki restaurantları, barları ve kafelerin olusturdugu bir manzara eşliğinde hoş vakit geçirebilirsiniz. Alternatif tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
Tekne Turu : 25 € (Kişi Başı)
Braga-Guimaraes Turu : 55 € (Kişi Başı)

5. Gün

5.Gün PORTO-İSTANBUL


Otelimizde alacağımız Sabah kahvaltısının ardından Porto Havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları'nın TK 1450 sefer sayılı uçağı ile saat 15:45'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 22:00'da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  -TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE İSTANBUL/ LIZBON-PORTO/ İSTANBUL UÇAK BİLETİ
  -HAVALİMANI VERGİLERİ ( 150 EUR )
  -ZORUNLU SIGORTA (15 EUR )(İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.)
  -SEÇİLEN KATEGORİ OTELLERDE 4 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,
  -ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER
  -PORTO VE LİZBON PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,
  -PROFESYONEL KAPPATUR REHBERLİK HİZMETLERİ

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  -SCHENGEN VİZE ÜCRETİ VE HIZMET BEDELİ (İSTEĞE BAĞLI) (140 € )
  -YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI (SADECE BANKAYA YA DA HAVALİMANI VERGİ OFİSİNE ÖDENİR) ( 50 TL )
  -30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 €) (İSTEĞE BAĞLI)
  -YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3-4€ SADECE GEREKLİ OLAN OTELLERDE PASAPORT İBRAZI İLE DİREKT OTELE ODENİR
  -PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (İSTEĞE BAĞLI)
  -KİŞİSEL HARCAMALAR
  -ŞOFOR BAHŞİŞLERİ (KİŞİ BAŞI 5 € ) (İSTEĞE BAĞLI)
  -MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI (İSTEĞE BAĞLI)
  -ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)(30 €) (İSTEĞE BAĞLI)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ)
  -İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA VE İZMİR 110 € / DİĞER ŞEHİRLER 110€ / KIBRIS 110 € KİŞİBAŞI DIR (İSTEĞE BAĞLI)
  Ek Bilgiler

  Genel Şartlar

  • ERKEN ÖDEME İNDİRİMİ 200.00 EUR
  • ERIS E. REZERVASYON GUVENCE 30.00 EUR
  • (Z) HAVALIMANI VERGISI 150.00 EUR
  • SEYAHAT SAGLIK VIZE SIGORTASI 15.00 EUR
  • ANKARA VEYA IZMIR IC HAT 100.00 EUR
  • DIGER SEHIRLER IC HAT 110.00 EUR
  • VİZE DANIŞMANLIK HİZMET BEDELİ 140.00 EUR
  • KIBRIS IC HAT 130.00 EUR
  • 70 YAS VE UZERI SEY.SIGORTA 30.00 EUR

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  TURK HAVAYOLLARI ILE PORTO LIZBON (LIS OPO) 3*4* OTELLER Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?