PUGLIA & AMALFİ

İletişime Geç!
 • Telefon:
 • 0535 548 51 57
 • 0242 999 10 72
 • 0242 237 64 97
 • 0242 237 63 97
 • 0533 916 14 19

Hemen Rezervasyon Yapın

Hesaplama Aciklama

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
PUGLIA & AMALFİ Hakkında Genel Bilgiler

PUGLIA & AMALFİ335 - € Değerindeki Tüm Ekstra Turlar Dahil

1.Gün : İSTANBUL  – BARİ –OSTUNİ – BRİNDİSİ – LECCE

İstanbul (Yeni) Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları‘nın tarifeli seferi ile Bari uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.  Yerel saat ile varışta havaalanından çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turuna başlıyoruz.   Aziz Nikola Bazilikası, Mercantile Meydanı, Margarita Tiyatrosu ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Puglia bölgesinin beyaz şehri olarak da bilinen Ostuni’ye doğru hareket ediyoruz.  Çiçek kokulu labirent sokaklarda yapacağımız panoramik şehir turunda eski şehir, St. Oronzo Heykeli, Ostuni Katedrali görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Brindisi’ye hareket ediyoruz. Güney kesimin zeytin ağaçları ile çevrili bu küçük liman şehrinde yapacağımız panoramik şehir turunda Umberto Caddesi,  Piazza Santa Teresa Meydanı, Brindisi katedrali görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası güney İtalya’nın masalsı, surlarla çevrili şehri  Lecce hareket ediyoruz . Konaklama otelimizde.

2.Gün  :  LECCE – ALBEROBELLO – MARTİNA FRANCA – BRİNDİSİ – LECCE

Kahvaltının ardından yapacağımız panoramik şehir turunda  Lecce Katedrali, St. Oronzo Meydanı, Santa Croce Bazilikası, Piazza Duomo görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında Itria Vadisinde bulunan Alberobello kasabasına hareket ediyoruz. Unesco korumasında olan koni çatılı , taşlardan yapılmış Trulli evlerin sokaklarında yürüyerek yapacağımız turumuzun ardından tarihi kent Martina Franca’ya hareket ediyoruz. Piazza Roma , San Martino Bazilikası, Piazza Plebiscito Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turlarımızın sonunda Lecce’ye hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

 

3.Gün  : LECCE – MATERA – SALERNO

Kahvaltının ardından Unesco tarafından koruma altına alınmış Matera’ya hareket ediyoruz. Tüf kayaların oyularak inşa edildiği, doğal mağaraların bulunduğu bu şehir Sasso Barisano ve Sasso Caveoso  olarak iki bölümden oluşmaktadır. Kendimizi film setinde gibi hissedeceğimiz antik kent yapacağımız tur sonrası Amalfi kıyısı  Salerno’ya hareket ediyoruz. Avrupa’nın en güzel kıyı şehirlerden birisi olan Salerno’da yürüyerek yapacağımız şehir turunun ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

4.Gün:  SALERNO – RAVELLO – POSİTANO – SORRENTO – NAPOLİ

Kahvaltının ardından Amalfi sahilleri turumuza Ravello, Positano ve Sorrento ile devam ediyoruz. Unesco tarafından koruma altına alının bu şehirlerin begonvillerin süslediği dar sokaklarında limon bahçeleri ve eşsiz  manzaralar eşliğinde yapacağımız turlarımızın ardından Napoli’ya hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

5.Gün  : NAPOLİ – POMPEİ – BARİ

Kahvaltının ardından yapacağımız panoramik Napoli şehir turunda Scannapoli Caddesi, Kraliyet Sarayı, Plebiscito Meydanı ve liman görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından Pompei’ye hareket ediyoruz. Varışta Vezüv yanardağının patlaması sonucu kalıntı haline gelmiş şehrin gezip taşlaşmış köylülerin yaşam alanlarını yakından ziyaret edeceğiz.  Turumuz sonrası Bari’ye hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

6.Gün:  BARİ – İSTANBUL

Kahvaltının ardından rehberin belirlediği saatte havaalanına transfer. Türk havayollarının tarifeli seferi ile İstanbul uçuşu.  

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  12 Mart

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Havayolları  ile İstanbul (IST) – Bari  – İstanbul  (IST) arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete  ait havaalanı vergileri
  • Belirtilen otellerde kahvaltı dahil konaklamalar
  • Programda belirtilen tüm transferler
  • Panoramik şehir turları
  • Pompei Turu
  • Turlarda Türkçe rehberlik hizmetleri.


  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  •             Schengen Vize Ücreti ( Yeşil pasaporta vize yoktur)

  •             Yurtdışı çıkış pulu

  •             Seyahat Sağlık Sigortası

  •             Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler

  •             Kişisel harcamalar ve bahşişler

  •             Ekstra bagaj ücretleri

  Ek Bilgiler
  Uçuş Adı:İSTANBUL - BARİ
  Buluşma:2021-03-12T06:00:00
  Kalkış:2021-03-12T08:50:00
  Varış Tarih:2021-03-12T09:55:00
  Varış Havalimanı:BRI
  Kalkış Havalimanı:IST
  Varış Havalimanı:Bari
  Kalkış Havalimanı:İSTANBUL
  Havayolu:Türk Havayolları
  Uçuş Kodu:TK 1445

  Uçuş Adı:BARİ - İSTANBUL
  Buluşma:T:00
  Kalkış:2021-03-17T10:55:00
  Varış Tarih:2021-03-17T14:05:00
  Varış Havalimanı:IST
  Kalkış Havalimanı:BRI
  Varış Havalimanı:Istanbul
  Kalkış Havalimanı:Bari
  Havayolu:Türk Havayolları
  Uçuş Kodu:TK 1446

  Genel Şartlar

  Otel Çocuk Yaş Sınırı Kota Çift Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Tek Kişilik Ekstra Bebek Ekstra Çocuk
  4* President Lecce vb. 4* Novotel Salerno vb. 4* Holiday Inn Naples vb. 4* Nicolaus Hotel Bari vb. 12 30 837 EUR 837 EUR 1134 EUR 197 EUR 787 EUR

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  PUGLIA & AMALFİ Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Benzer Turlar