Bodrum Acı Ot Festivali Tur Programı

TUR PROGRAMI

 

 

Kalkış Yerleri: ANTALYA ANA CADDE ÜZERLERİNDEN
PROGRAM
1. Gün:

ANTALYA – BODRUM


Akşam Servis araçlarımız bulunduğunuz bölgelerden belirtilen saatler de size en yakın caddelerden alarak ( ALANYA - MANAVGAT- SERİK – KEMER- KUMLUCA – FİNİKE –DEMRE - KAŞ – KALKAN – FETHİYE – BUCAK -  BURDUR VE ISPARTA ) bölgelerinden  Hareket Edecektir.2. Gün:

YALIKAVAK –  GÜMÜŞLÜK – TURGUTREİS – ORTAKENTYAHŞİ – BİTEZ – GÜMBET - BODRUM

- Sabahın Erken Saatlerinde Tahmini 07:30 da Yalıkavak’ da Gözlerimizi Açıyoruz. Sahil ve Yalıkavak Marina da Serbest Zaman ve Kahvaltı Molası sonrası Gümüşlük’e Hareket ederek Gümüşlük Sahil ve manzara Gezimizi de yaparak Turgutreis’e Hareket Ediyoruz. Turgutreis de Sahil ve Manzara Gezimizide yaptıktan sonra Ortakentyahşi’ye acı Ot Festival alanına Geciyoruz. Festival alanında 2 saat serbest zaman Sonrası ünlü Bitez Sahiline  geçerek Rehberimiz size Çökertme Türküsünün konusunu ve yerini anlatıyor. Yolumuz Üzeri Gümbet’i de ziyaret edip Bodrum Merkez de Otelimize Yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği (LABRANDA TMT BODRUM ) https://www.labranda.com/en/hotel/labranda-tmt-bodrum.html3. Gün:

BODRUM– DİDİM – ANTALYA

Sabah Otelde aldığımız acık büfe sabah  Kahvaltısı sonrası saat 09.00 otel den çıkış yapacağız. İlk Olarak Bodrum Kalesi, Zeki Müren Sanat Müzesi, Bodrum Limanı ve Bodrum Merkez Gezisi Sonrası Öğlen saatlerinde Didim’e Hareket ediyoruz. Didim’e varışımız ile Birlikte Panoramik Didim Gezisi Sonrası Eşsiz Güzellikteki Koyları Plajlarına Hayran Kalacağız. Didim turumuzu tamamlayarak Antalya’ya hareket ediyoruz. TALYA TUR ile yaşanmış bu mutluluğu tekrar yaşamak dileklerimiz ile bir başka turda görüşmek üzere bir turumuzu daha burada bitiriyoruz. Sağlıcakla kalın bizimle kalın hoşça kalın.

00  - 06  YAŞ ARASI ÇOCUK FREE / KOLTUK İSTENİRSE.....  TLÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

·         Ulaşım

·         Zorunlu Seyahat Sigortası

·         1 Gece  5* Otel Konaklama (HERŞEY DAHİL KONAKLAMA)

·         Otelde Açık Büfe Kahvaltı

·         Otelde Açık büfe Aksam Yemeği

·         Kokartlı RehberlikFiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  •  Extra Harcamalar 
  • Yolda alınacak Sabah Kahvaltısı -
  • Öğle Yemekleri
  • Yolda alınacak Aksam Yemeği
  • Müze Ve Ören Yeri Girişleri


Notlar

İptal Şartları

Tarım Mahallesi Perge Bulvarı Süleyman Ekim sitesi B Blok 61/5 Muratpaşa / ANTALYA
0535 548 51 57


Bu çıktı 22.01.2019 03:45 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.